Cheapest pre-rolls in Woodstock, VT
Cheapest right now: Blueberry Cake - 1 Pre-Roll at Sunkissed Farm Dispensary — $7 ($1.17 per gram)
26 comparable pre-rolls listings at 1 Woodstock dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Vermont city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blueberry Cake - 1 Pre-Roll Pre-rolls | 6 g | $7 | $1.17/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | light show | Joints | 0.833g | 3pk LVL UP · Pre-rolls | 2.5 g · 3-pack | $19 | $7.60/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | sourdough | Joints | 0.833g | 3pk LVL UP · Pre-rolls | 2.5 g · 3-pack | $19 | $7.60/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Velvet Pie - Pre-Roll 3 Pack Pre-rolls | 2.5 g · 3-pack | $19 | $7.60/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | suffacake | Joints | 0.833g | 3pk LVL UP · Pre-rolls | 2.5 g · 3-pack | $19 | $7.60/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | watermelonz | Joints | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Fruit Loopz | Joints | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lemon Heads | Minis | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | dubble bubble | Joints | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | coconut cherry gelato | Joints | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cherry Heads | Minis | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Suffacake | Joints | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Zkittles - 5 Pack Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Rainbow Runtz | Joints | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Razzmic Rainbow | Joints | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Red Acai | Joints | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Gorilla Snackz | Joints | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Super Runtz | Joints | 0.6g | 5pk Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $29 | $9.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cherry Heads - 1 Pre-Roll Pre-rolls | 3/5 g | $7 | $11.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Zkittlez | Joints | 0.6g Sunkissed Farm · Pre-rolls | 3/5 g | $7 | $11.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Rainbow Runtz - 1 Pre-roll Pre-rolls | 3/5 g | $7 | $11.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Lemon Heads - 1 Pre-Roll Pre-rolls | 3/5 g | $7 | $11.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Froot Loopz - 1 Pre-Roll Pre-rolls | 3/5 g | $7 | $11.67/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Watermelonz - 1 Pre-Roll Pre-rolls | 1/2 g | $7 | $14/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | suffacake | Joints | 0.5g Sunkissed Farm · Pre-rolls | 1/2 g | $7 | $14/g | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | CBD Less Stress Roll-on Pre-rolls | each | $19.99 | $19.99/piece | Sunkissed Farm Dispensary Woodstock · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Woodstock pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Woodstock price: $9.67 per gram (middle of $7.60–$11.67). That works out to about $33.84 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Woodstock publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Woodstock price data: cheapest weed in Woodstock, cheap ounces, Woodstock flower price index, Woodstock deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Vermont dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.