Cheapest weed in Buckhannon, VA
188 Buckhannon menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Virginia city: cheapest weed in Virginia
Cheapest flower in Buckhannon
See all flower prices →Cheapest right now: Highlander Farms Lake Of Fire 28g Smalls at Zen Leaf Dispensary Buckhannon — $166.25 ($5.94 per gram) · 72 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Highlander Farms Lake Of Fire 28g Smalls Flower | ounce | $166.25 | $5.94/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Highlander Farms Meemaws Mothballs 7g Flower Flower | quarter | $53.25 | $7.61/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy GRND G Purps 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy GRND The Soap 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy GRND Royal Wedding 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Strane L.A. Baker 7g Ground Flower | quarter | $55.25 | $7.89/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | HillFire Angry Canadian 14g Flower Flower | half ounce | $112.25 | $8.02/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy G Purps 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Buckhannon
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: (the) Essence Strawnana BDT 0.3g All-In-One at Zen Leaf Dispensary Buckhannon — $30.25 ($3.02 per gram) · 100 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (the) Essence Strawnana BDT 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | (the) Essence Watermelon 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence Wild Berry 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence Pink Zest 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Summer Melon 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Sunday Brunch BDT 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Bombz BDT 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Fresh Berry 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Buckhannon
See all edibles prices →Cheapest right now: Avexia THC Tablets 1000mg [20pk] at Zen Leaf Dispensary Buckhannon — $90.25 ($9.03 per 100mg of THC) · 6 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Avexia THC Tablets 1000mg [20pk] Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $90.25 | $9.03/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Avexia Comfort 1:1:1 (CBN:CBD:THC) Tablets 100mg [40pk] Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $27.75 | $27.75/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Avexia Ascend 1:1 (CBG:THC) Tablets 100mg [40pk] Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $27.75 | $27.75/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 1:1 CBD:THC Harmony Tablets | 100mg | 40ct | 2.5mg/ea Avexia · Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $27.75 | $27.75/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Avexia Relief 4:1 (CBD:THC) Tablets 100mg [40pk] Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $27.75 | $27.75/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | RxPharma Sativa 100mg Capsule Edibles | each · 100mg THC | $110.25 | $110.25/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Buckhannon
See all concentrates prices →Cheapest right now: (the) Essence Black Garlic 1g Kief at Zen Leaf Dispensary Buckhannon — $35.25 ($35.25 per gram) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (the) Essence Black Garlic 1g Kief Concentrates | gram | $35.25 | $35.25/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | (the) Essence | Purpentine | Kief | 1g (the) Essence · Concentrates | gram | $35.25 | $35.25/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Reserve Rotten Teeth 1g Kief Concentrates | gram | $45.25 | $45.25/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Avexia Purpentine 1g RSO Syringe Concentrates | gram | $59.25 | $59.25/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Avexia Frostline 1g RSO Syringe Concentrates | gram | $59.25 | $59.25/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Avexia Fresh Powder 1g RSO Syringe Concentrates | gram | $59.25 | $59.25/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Frostline 1g Badder Concentrates | gram | $60.25 | $60.25/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Avexia Rotten Teeth 0.5g RSO Syringe Concentrates | 1/2 g | $35.25 | $70.50/g | Zen Leaf Dispensary Buckhannon Buckhannon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Buckhannon flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Buckhannon →Discounted items across Buckhannon menus, newest first.
Best dispensaries in Buckhannon →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank edibles (6 items at 1 store) in Buckhannon — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Virginia dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.