| 1 | DELUGE SUNGROWN JOINTS - CAKE - 28g Pre-rolls | each | $40 | $1.43/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | DELUGE SUNGROWN JOINTS - ICEBOX - 28g Pre-rolls | each | $40 | $1.43/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | DELUGE SUNGROWN JOINTS - PINK KUSH - 28g Pre-rolls | each | $40 | $1.43/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | DELUGE SUNGROWN JOINTS - SUGAR SHACK - 28g Pre-rolls | each | $40 | $1.43/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | DELUGESUNGROWN J - BRUCE BANNER #3 - 28g Pre-rolls | each | $40 | $1.43/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | DELUGE JOINTS - ICEBOX - 2g Pre-rolls | each | $3 | $1.50/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cake | Joints | 2g Pre-rolls | each | $3 | $1.50/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | DELUGE JOINTS - CAKE - 4g Pre-rolls | each | $6 | $1.50/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | CLARITY Eagle - (10pk) (S) - SATIVA - Tropical Punch - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $12 | $2.40/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | CLARITY Eagle -(10pk) (I) - INDICA - Vanilla Kush - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $12 | $2.40/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | CLARITY Eagle - (10pk) (I) - INDICA - Birthday Cake - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $12 | $2.40/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | CLARITY O' Geez - OG PR 5g (10pk) (S) - SATIVA - Durban Poison - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $14 | $2.80/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | CLARITY O' Geez - OG PR 5g (10pk) (S) - SATIVA - SUPER LEMON HAZE - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $14 | $2.80/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | CLARITY Trout - TR PR 5g (10pk) (H) - HYBRID - Sin 'N' Juice - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $16 | $3.20/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | CLARITY Trout - TR PR 5g (10pk) (H) - HYBRID - Tyde Podz - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $16 | $3.20/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | CLARITY Trout -(10pk) (I) - INDICA - Mr. Nice Guy - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $16 | $3.20/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | CLARITY Trout -(10pk) (S) - SATIVA - Amnesia Haze - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $16 | $3.20/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | CLARITY Trout - PR 5g (10pk) (S) Truffle Cake - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $16 | $3.20/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | CLARITY Trout - (10pk) (H) - HYBRID - Grape Gasoline - 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $16 | $3.20/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Trout | Sin N Juice | Pre Roll | 5g | each | $16 | $3.20/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | JUICY J Wacky Joints Indica 10g - Gas Guzzler - 10g Pre-rolls | each | $36 | $3.60/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | HITZ Pre-Rolls - LSD - 1g Pre-rolls | each | $4 | $4/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | HITZ Pre-Rolls - Wedding Cake - 1g Pre-rolls | each | $4 | $4/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | HITZ Pre-Roll - 1g - Blackberry Kush Pre-rolls | each | $4 | $4/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | FROM THE SOIL Standard (5) - GG4 - 3.75g Pre-rolls | each | $17.50 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | FROM THE SOIL Standard (5) - White Truffle - 3.75g Pre-rolls | each | $17.50 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | FROM THE SOIL Standard (5) - Los Celos - 3.75g Pre-rolls | each | $17.50 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | FROM THE SOIL Standard (5) - Lemon Haze Supreme - 3.75g Pre-rolls | each | $17.50 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | FROM THE SOIL Standard (5) - Hash Burger - 3.75g Pre-rolls | each | $17.50 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | From The Soil Standard (5) - GMO RootBeer - 3.75g Pre-rolls | each | $17.50 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | From The Soil Standard (5) - Chilly Willy - 3.75g Pre-rolls | each | $17.50 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | FROM THE SOIL Standard (5) - CandyLand - 3.75g Pre-rolls | each | $17.50 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | From The Soil Standard (5) - Black Diamond - 3.75g Pre-rolls | each | $17.50 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | From The Soil Standard (5) - Bitter Batter - 3.75g Pre-rolls | each | $17.50 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | from the soil Split 10 Pack - Horchata / Bubble Gum - 7.5g Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | FROM THE SOIL Split 10 Pack - Hash Burger / Chilly Willy - 7.5g Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | FROM THE SOIL Split 10 Pack - Alien Orange Cookies / Pammy's Cookies - 7.5g Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | FROM THE SOIL Split 10 Pack - Lemon Amnesia / Lemon Haze Supreme - 7.5g Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $4.67/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Personal Flower Stash - DOOB Tubes 7 pack PR 3.5g FG - GMO x DonnyBurger - 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $17 | $4.86/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | BOHIMI DOOB Tubes PR - BlackJack x Mac100 - 7pk (7x0.5g) Pre-rolls | each · 7-pack | $17 | $4.86/g | NORTH BAY MARIJUANA Allyn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |