Cheapest weed in Colville, WA
296 Colville menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Colville
See all flower prices →Cheapest right now: Buddy Boy Shake Jet Fuel (S) 28g at Herbal E Scents — $20 ($0.71 per gram) · 79 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Buddy Boy Shake Jet Fuel (S) 28g Flower | each | $20 | $0.71/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | 27/27 Medio Sour Trees (S) 28g Flower | each | $30 | $1.07/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Bodega Buds Animal Face (H) 28g Flower | each | $48 | $1.71/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Bodega Buds Gary Payton (H) 7g Flower | each | $21 | $3/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Bodega Buds Gelato #33 7g Flower | each | $21 | $3/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Bodega Buds London Pound Cake (I) 7g Flower | each | $21 | $3/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Grow Op Farms Snickle Fritz Apple MAC (H) 7g Flower | each | $21 | $3/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Bodega Buds Chocolate Covered Oranges 7g Flower | each | $21 | $3/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Colville
See all edibles prices →Cheapest right now: Raspberry Lemonade Sorbet (100mg, 4oz) at Herbal E Scents — $8 ($8 per 100mg of THC) · 52 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raspberry Lemonade Sorbet (100mg, 4oz) Cormorant · Edibles | each · 100mg THC | $8 | $8/100mg THC | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Cormorant Lemon Sorbet (H) 100mg 4oz Edibles | each · 100mg THC | $8 | $8/100mg THC | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Vice Sleek Zero 100mg 12oz Edibles | each · 100mg THC | $9 | $9/100mg THC | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Panda Candies | Butterscotch Edibles | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hot Sugar! · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Panda Candies | Green Apple Mints | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hot Sugar! · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cormorant CBD 1:1 Lemon Sorbet (H) 100 mg 4oz Edibles | each · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Panda Candies | Peach Mango Edibles | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hot Sugar! · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Cormorant CBD 1:1 Lemon Sorbet (H) 100mg 8oz Edibles | each · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Colville
See all concentrates prices →Cheapest right now: Forbidden Farms Amber Drops Crumpets (S) 1g at Herbal E Scents — $6 ($6 per gram) · 124 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Forbidden Farms Amber Drops Crumpets (S) 1g Concentrates | each | $6 | $6/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Clarity Farms Incredibulk Panama Red (S) 1g Concentrates | each | $6 | $6/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Clarity Farms Incredibulk Trophy Wife (H) 1g Concentrates | each | $6 | $6/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Clarity Farms Incredibulk Northern Lights (I) 1g Concentrates | each | $6 | $6/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Forbidden Farms Amber Drops Guava Jam (H) 1g Concentrates | each | $6 | $6/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Clarity Farms Toasted Pineapple Frost CR (S) 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Forbidden Farms Donny Burger Wax (I) 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Forbidden Farms Gelato Cookies Wax (H) 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Colville
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Nooner | Joints | 1g each | 28pk at Herbal E Scents — $100 ($3.57 per gram) · 41 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nooner | Joints | 1g each | 28pk Phat Panda · Pre-rolls | each · 28-pack | $100 | $3.57/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Chicken & Waffles | Joints | 1g each | 28pk Phat Panda · Pre-rolls | each · 28-pack | $100 | $3.57/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Redneck Runtz | Joints | 1g each | 28pk Phat Panda · Pre-rolls | each · 28-pack | $100 | $3.57/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Golden Pineapple | Joints | 1g each | 28pk Phat Panda · Pre-rolls | each · 28-pack | $100 | $3.57/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cenex | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Hawaiian Golden Pineapple | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Unicorn Cake | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Waimea | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Herbal E Scents Colville · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Colville flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Colville →Discounted items across Colville menus, newest first.
Best dispensaries in Colville →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.