Cheapest flower in Lynnwood, WA
Cheapest right now: Blackberry Chem OG at A Greener Today Marijuana - Lynnwood — $22.50 ($0.80 per gram)
274 comparable flower listings at 2 Lynnwood dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blackberry Chem OG Flower | ounce | $22.50$4550% off | $0.80/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Southern Belle Flower | ounce | $22.50$4550% off | $0.80/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cookies Chip Flower | ounce | $22.50$4550% off | $0.80/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Skatalite Flower | ounce | $22.50$4550% off | $0.80/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gelato Cake Flower | ounce | $22.50$4550% off | $0.80/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Green Crack Flower | ounce | $36$4520% off | $1.29/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Sherbert | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $20.80$2620% off | $1.49/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Granddaddy Purple Flower | half ounce | $21$3030% off | $1.50/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Jelly Hard Candy | 7.0875g Flower | quarter | $11.20$1420% off | $1.60/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Toasted | Gelato OG | Big Buds | 3.5g Toasted · Flower | half ounce | $24$3020% off | $1.71/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Apple Bananas | Big Buds | 28g Flower | ounce | $48$6020% off | $1.71/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | God's Gift Flower | quarter | $12.60$1830% off | $1.80/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Durban Poison | O'Geez | Flower | 3.5G O'Geez · Flower | quarter | $12.60$1830% off | $1.80/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Toasted | Girl Scout Cookies | Big Buds | 3.5g Toasted · Flower | half ounce | $25.60$3220% off | $1.83/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Blackberry Kush Flower | eighth | $7.20$920% off | $2.06/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Toasted | Dj Short Blueberry | Big Buds | 3.5g Toasted · Flower | quarter | $14.40$1820% off | $2.06/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Toasted | Orange Pushpop | Big Buds | 3.5g Toasted · Flower | quarter | $14.40$1820% off | $2.06/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Ice Cream Cake | 0.5oz Flower | half ounce | $32.50$6550% off | $2.32/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Superboof | 14g Flower | half ounce | $32.50$6550% off | $2.32/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Lemon Cherry Gelato Flower | half ounce | $32.50$6550% off | $2.32/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Gelato x Do-Si-Do Flower | half ounce | $32.50$6550% off | $2.32/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Skatalite | 0.5oz Flower | half ounce | $32.50$6550% off | $2.32/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | The Jack Flower | half ounce | $37.50$7550% off | $2.68/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Hash Burger | 1g Flower | ounce | $75$15050% off | $2.68/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Old Money | 7.09g Flower | ounce | $75$15050% off | $2.68/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Banana Jealousy | 1g Flower | ounce | $75$15050% off | $2.68/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Gelato x Do-Si-Do | 1g Flower | ounce | $75$15050% off | $2.68/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Zoap [8g] Flower | quarter | $20$4050% off | $2.86/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Og Kush by Lids Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Euphorium Lynnwood Lynnwood · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Ak47 by Lids Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Euphorium Lynnwood Lynnwood · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Jesus Og by Lids Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Euphorium Lynnwood Lynnwood · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Banana Jealousy | Smalls | 2g Flower | 2 g | $7$1450% off | $3.50/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Motorbreath | Smalls | 2g Flower | 2 g | $7$1450% off | $3.50/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Glue Stick Flower | eighth | $12.50$2550% off | $3.57/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Garlic Mintz Flower | eighth | $12.50$2550% off | $3.57/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Mendo OG Flower | eighth | $12.50$2550% off | $3.57/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Sour Sundae Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Wavy Blue by Okanogan Gold Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Euphorium Lynnwood Lynnwood · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Papaya Guava Flower | half ounce | $52$13060% off | $3.71/g | A Greener Today Marijuana - Lynnwood Lynnwood · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Chem Dog by Okanogan Gold Flower | quarter | $27 | $3.86/g | Euphorium Lynnwood Lynnwood · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Lynnwood flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lynnwood price: $8.57 per gram (middle of $2.96–$12.96). That works out to about $30 an eighth.
- 97.9% of priced flower listings in Lynnwood publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lynnwood price data: cheapest weed in Lynnwood, cheap ounces, Lynnwood flower price index, Lynnwood deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.