Cheapest flower in Otis Orchards, WA
Cheapest right now: Kush | Big Buds | 28g at Primo Cannabis Weed Dispensary — $45 ($1.61 per gram)
366 comparable flower listings at 1 Otis Orchards dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kush | Big Buds | 28g Flower | ounce | $45 | $1.61/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cookies | Big Buds | 28g Flower | ounce | $45 | $1.61/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Haze | Big Buds | 28g Flower | ounce | $45 | $1.61/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Candy Milk - 28g Trim Flower | ounce | $54 | $1.93/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grand Daddy Purple - 28g - Old McDonald's Farm Flower | ounce | $60 | $2.14/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lilac Sunset | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Legacy | Funfetti | Legacy Littles Flower Bag | Sativa | 28g LEGACY WA · Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Legacy | Whip It | Legacy Littles Flower Bag | Sativa | 28g LEGACY WA · Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Legacy | Mint Ice Cream | Legacy Littles Flower Bag | Sativa | 28g LEGACY WA · Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Legacy | Candy Crush | Legacy Littles Flower Bag | Hybrid | 28g LEGACY WA · Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Grand Daddy Purple - 3.5g Old Mcdonald Flower | eighth | $12 | $3.43/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Green Crack - 3.5g OMF Flower | eighth | $12 | $3.43/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Legacy | Mint Ice Cream | Legacy Littles Flower Bag | Sativa | 14g LEGACY WA · Flower | half ounce | $48 | $3.43/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Legacy | Whip It | Legacy Littles Flower Bag | Sativa | 14g LEGACY WA · Flower | half ounce | $48 | $3.43/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Legacy | Funfetti | Legacy Littles Flower Bag | Sativa | 14g LEGACY WA · Flower | half ounce | $48 | $3.43/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Banana Runtz | Big Buds | 3.5g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cereal Milk - 14g Old Pal Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | UW Purple | Smalls | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Blackberry Headband | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Mimosa | Smalls | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Sherb Cream Pie | Smalls | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Dirty Sugah - 28g Mini Buds Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Darkstar | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Slurricane | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Mimosa | Smalls | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | UW Purple | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | BUBBA MINTZ - 3.5g Personal Flower Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Legacy | Mint Ice Cream | Legacy Littles Flower Bag | Sativa | 7g LEGACY WA · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Legacy | Funfetti | Legacy Littles Flower Bag | Sativa | 7g LEGACY WA · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Chocolate Ganache - 7g Smalls - SPP Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | dirty chai | Big Buds | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blue Dream | Big Buds | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Purple Punch | Big Buds | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Legacy | Candy Crush | Legacy Littles Flower Bag | Hybrid | 7g LEGACY WA · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | White Truffle | Big Buds | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Farmer's Daughter - 7g Smalls - SPP Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Legacy | Whip It | Legacy Littles Flower Bag | Sativa | 7g LEGACY WA · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Koffee Breath | Big Buds | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Farmer's Daughter - 14g Smalls - SPP Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Chocolate Ganache - 14g Smalls - SPP Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Primo Cannabis Weed Dispensary Otis Orchards · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Otis Orchards flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Otis Orchards price: $8.57 per gram (middle of $4.29–$13). That works out to about $30 an eighth.
- 99.2% of priced flower listings in Otis Orchards publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Otis Orchards price data: cheapest weed in Otis Orchards, cheap ounces, Otis Orchards flower price index, Otis Orchards deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.