Cheapest flower in Port Hadlock-Irondale, WA
Cheapest right now: Buddha Delight - Buddha Flower - Papaya - 28g - DOH at Sea Change Cannabis — $30 ($1.07 per gram)
296 comparable flower listings at 1 Port Hadlock-Irondale dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Buddha Delight - Buddha Flower - Papaya - 28g - DOH Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Buddha Delight - Buddha Flower - Black Cat #4 - 28g - DOH Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Buddha Delight - Buddha Flower - Oreoz - 28g - DOH Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Buddha Delight - Buddha Flower - Outrageous Tangie - 28g - DOH Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | SUNSHINE - Flower - Chemdawg - 28g Flower | ounce | $35 | $1.25/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | ECC - Flower - Pineapple Express - 28g Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | CASCADE CREST FLOWER - Bubba Kush - 28g Flower | ounce | $60 | $2.14/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Space Queen | Big Buds | 28g Flower | ounce | $60 | $2.14/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Papaya | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Banana Runtz | Big Buds | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Jack Herer | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Purple Punch I | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Jordanz | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Dutch Treat | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | AHM - Friends with Flowers - Super Sour Gum - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | AHM - Friends with Flowers - Trop Lobster - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | AHM - Friends with Flowers - Washington Apple - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | American Hash Makers - Friends with Flowers - Jack Herer - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Green Reaper - Popcorn Buds - 91 Octane - 28g - DOH Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | AHM - Friends With Flower - Permanent Marker - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | AHM - Friends With Flower - Rainbow Belts - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | AHM - Friends With Flower - Slurricane - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | AHM - Friends With Flower - Supreme Papaya - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | AHM - Friends With Flower - Triple OG - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | AHM - Friends with Flowers - Beach Wedding - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | AHM - Friends with Flowers - Blackberry Headband - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | AHM - Friends with Flowers - Koffee Breath - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | AHM - Friends with Flowers - Lemon Cherry Gelato - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | AHM - Friends with Flowers - Lemon Meringue - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | AHM - Friends with Flowers - Malibu Glue - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | AHM - Friends with Flowers - Mimosa Orange Punch - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | AHM - Friends with Flowers - Papaya Punch - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Green Reaper - Popcorn Buds - Alpine Guava - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Green Reaper - Indoor Popcorn Flower - Popscottie - 28g Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Popscottie | Smalls | 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Green Reaper - Popcorn Buds - Permanent Pounder - 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Walden - CALM Flower - Papaya Bomb - 28g Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | WALDEN BOLD - Flower - Incredible Runtz - 28g Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Walden - WILD Flower - Lemon Jack - 28g Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | WALDEN WILD - Flower - Maui Mimosa - 28g Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Sea Change Cannabis Port Hadlock-Irondale · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Port Hadlock-Irondale flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Port Hadlock-Irondale price: $9.02 per gram (middle of $2.68–$13.21). That works out to about $31.57 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Port Hadlock-Irondale publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Port Hadlock-Irondale price data: cheapest weed in Port Hadlock-Irondale, cheap ounces, Port Hadlock-Irondale flower price index, Port Hadlock-Irondale deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.