Cheapest carts & vapes in Pullman, WA
Cheapest right now: Hitz Blue Dream Distillate Cart at Magic Tree Collective — $7.50 ($7.50 per gram)
236 comparable vape pens listings at 1 Pullman dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hitz Blue Dream Distillate Cart Vape Pens | gram | $7.50$1550% off | $7.50/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Hitz Bruce Banner Distillate Cart Vape Pens | gram | $7.50$1550% off | $7.50/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Strawberry Cough | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $7.50$1550% off | $7.50/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Hitz LSD Distillate Cart Vape Pens | gram | $7.50$1550% off | $7.50/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Hitz Narnia Distillate Cart Vape Pens | gram | $7.50$1550% off | $7.50/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Hitz Wedding Cake Distillate Cart Vape Pens | gram | $7.50$1550% off | $7.50/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Epicurean Extract Strawberry Cough Disposable Vape Pens | gram | $8$1650% off | $8/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Lemon Cherry Gelato | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $8$1650% off | $8/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Grape Ape | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $8$1650% off | $8/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Epicurean Extract Grape Ape Distillate Cart Party Pack Vape Pens | 2 g | $17.50$3550% off | $8.75/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Epicurean Extract Maui Wowie Distillate Cart Party Pack Vape Pens | 2 g | $17.50$3550% off | $8.75/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Epicurean Extract Strawberry Cough Distillate Cart Party Pack Vape Pens | 2 g | $17.50$3550% off | $8.75/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Epicurean Extract Blue Razz Blowpop Distillate Cart Party Pack Vape Pens | 2 g | $17.50$3550% off | $8.75/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Lemon Cherry Gelato | Cartridge | 1g Vape Pens | 2 g | $17.50$3550% off | $8.75/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Epicurean Extract Bubblegum Kush Distillate Cart Party Pack Vape Pens | 2 g | $17.50$3550% off | $8.75/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Hitz Pineapple Express Live Resin Cart Vape Pens | gram | $9$1850% off | $9/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Hitz Sherb Glue Live Resin Cart Vape Pens | gram | $9$1850% off | $9/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Hitz Sour Diesel Live Resin Cart Vape Pens | gram | $9$1850% off | $9/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Hitz Super Lemon Haze Live Resin Cart Vape Pens | gram | $9$1850% off | $9/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Hitz GDP Live Resin Cart Vape Pens | gram | $9$1850% off | $9/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Hitz Green Crack Distillate Disposable Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Blue Dream HITZ · Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Hitz Apple Fritter Distillate Disposable Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Hitz Blackberry Kush Distillate Disposable Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Hitz Blueberry Frost Distillate Disposable Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Hitz Bruce Banner Distillate Disposable Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Hitz Bubba Kush Distillate Disposable Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Hitz GG#4 Distillate Disposable Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Hitz LSD Distillate Disposable Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Hitz Narnia Distillate Disposable Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Hitz Sour Diesel Distillate Disposable Vape Pens | gram | $10$2050% off | $10/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Hitz Micro Apple Fritter Distillate Disposable Vape Pens | gram | $11$2250% off | $11/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Hitz Sour D Micro Distillate Disposable Vape Pens | gram | $11$2250% off | $11/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Hitz Apple Fritter Micro Distillate Disposable Vape Pens | gram | $11$2250% off | $11/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Hitz GG#4 Micro Distillate Disposable Vape Pens | gram | $11$2250% off | $11/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Suprema OG Kush Distillate Cart Vape Pens | gram | $12$2040% off | $12/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Blendz Wedding Cake High Quality Distillate Cart Vape Pens | gram | $12$2450% off | $12/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Blueberry Donut | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $12$1520% off | $12/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Blendz Blackberry Kush High Quality Distillate Cart Vape Pens | gram | $12$2450% off | $12/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Blendz Blueberry Frost High Quality Distillate Cart Vape Pens | gram | $12$2450% off | $12/g | Magic Tree Collective Pullman · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Pullman vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Pullman price: $19.45 per gram (middle of $10–$36). That works out to about $68.08 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Pullman publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Pullman price data: cheapest weed in Pullman, cheap ounces, Pullman flower price index, Pullman deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.