| 1 | Equinox - (Preroll) - 28 Pack - Northern Lights Pre-rolls | ounce · 28-pack | $80 | $2.86/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Equinox - (Preroll) - 28 Pack - Pineapple Express Pre-rolls | ounce · 28-pack | $80 | $2.86/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Equinox - (Preroll) - 28 Pack - Sour Diesel Pre-rolls | ounce · 28-pack | $80 | $2.86/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Equinox - (Preroll) - 28 Pack - Girl Scout Cookies Pre-rolls | ounce · 28-pack | $80 | $2.86/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Equinox - (Preroll) - 28 Pack - Bubba Kush Pre-rolls | ounce · 28-pack | $80 | $2.86/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Equinox - (Preroll) - 28 Pack - Acapulco Gold Pre-rolls | ounce · 28-pack | $80 | $2.86/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | BangBerry Rush | Joints | 0.75g | 10pk Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $30 | $4/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Runtz | Joints | 0.75g | 10pk Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $30 | $4/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Face the Funk | Joints | 0.75g | 10pk Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $30 | $4/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Lemon Amnesia | Joints | 0.75g | 10pk Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $30 | $4/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | GG4 | Joints | 0.75g | 10pk Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $30 | $4/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Equinox - (Preroll) - 4G - 8 Pack - Pineapple Express Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $18 | $4.50/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Equinox - (Preroll) - 4G - 8 Pack - Blue Dream Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $18 | $4.50/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Equinox - (Preroll) - 4G - 8 Pack - Bubba Kush Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $18 | $4.50/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Equinox - (Preroll) - 4G - 8 Pack - Cherry Pie Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $18 | $4.50/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Equinox - (Preroll) - 4G - 8 Pack - Girl Scout Cookies Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $18 | $4.50/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Equinox - (Preroll) - 4G - 8 Pack - Northern Lights Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $18 | $4.50/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Equinox - (Preroll) - 4G - 8 Pack - Sour Diesel Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $18 | $4.50/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Equinox - (Preroll) - 4G - 8 Pack - Acapulco Gold Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $18 | $4.50/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Grandpa's Lemon Drop Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Alien Orange x Cookies Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - BangBerry Rush Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Bitter Batter Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Bubble Gum Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Candyland Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Face the Funk Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - GG#4 Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Horchata Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Lemon Haze Supreme Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Papaya Cake Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Peanut Butter Breath Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Pistachio Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Runtz | Joints | 0.75g | 2pk Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Triangle Kush Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Damn Tasty/FTS - (Pre-Roll) - 1.5G/2PK - Zeta Sage Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7 | $4.67/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Equinox - (Preroll) - 7G - 14 Pack - Bubba Kush Pre-rolls | quarter · 14-pack | $35 | $5/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Equinox - (Preroll) - 7G - 14 Pack - Blue Dream Pre-rolls | quarter · 14-pack | $35 | $5/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Equinox - (Preroll) - 2.5G - 5Pk - Cherry Pie Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15 | $6/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Dewey - (Pre-Roll) - .5G/2PK - Island Cookies Pre-rolls | gram · 2-pack | $7 | $7/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Pink Lemonade | Joint | 1g | gram | $7 | $7/g | Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis Store Seattle · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |