
$25 - 3.5G - Orange Berry - RDRN4
$25
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 19.04%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $7.14/g
Prices updated Oct 1, 2026
$25 - 3.5G - Orange Berry - RDRN4 is stocked at 2 dispensaries across Alaska, priced $25. The lowest listed price right now is at Red Run Cannabis Company.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Alaska (4) — $25 - 3.5G - Orange Berry - RDRN4 in Alaska
- Red Run Cannabis CompanyKenai, AK · 4.4★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- Red Run Cannabis Company DowntownAnchorage, AK · 4.4★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- Red Run Cannabis Company InternationalAnchorage, AK · 4.5★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- Red Run Cannabis CultivatorsKenai, AK · 3.6★ · 1/8 oz$25$7.14/g
$25 - 3.5G - Orange Berry - RDRN4 by state
Prices, deals & delivery near Kenai
Frequently asked questions
- Where can I buy $25 - 3.5G - Orange Berry - RDRN4?
- $25 - 3.5G - Orange Berry - RDRN4 is listed at 2 licensed dispensaries, including Red Run Cannabis Company, Red Run Cannabis Company Downtown and Red Run Cannabis Company International. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does $25 - 3.5G - Orange Berry - RDRN4 cost?
- Menu prices for $25 - 3.5G - Orange Berry - RDRN4 range from $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry $25 - 3.5G - Orange Berry - RDRN4?
- $25 - 3.5G - Orange Berry - RDRN4 is on menus in Alaska.