710 Labs | Date Night #6 + GG4 | Infused Joint | 2g by 710 Labs
$71.44
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2 g
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $35.72/g
Prices updated Oct 1, 2026
710 Labs | Date Night #6 + GG4 | Infused Joint | 2g by 710 Labs is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $71.44. The lowest listed price right now is at Breckenridge Organic Therapy Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (2)
- Breckenridge Organic Therapy Cannabis DispensaryBreckenridge, CO · 4.7★ · 2 g$71.44$35.72/g
- The Dispensary BreckenridgeBreckenridge, CO · 4.7★ · 2 g$71.44$35.72/g
Prices, deals & delivery near Breckenridge
Frequently asked questions
- Where can I buy 710 Labs 710 Labs | Date Night #6 + GG4 | Infused Joint | 2g?
- 710 Labs | Date Night #6 + GG4 | Infused Joint | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Breckenridge Organic Therapy Cannabis Dispensary and The Dispensary Breckenridge. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does 710 Labs 710 Labs | Date Night #6 + GG4 | Infused Joint | 2g cost?
- Menu prices for 710 Labs | Date Night #6 + GG4 | Infused Joint | 2g range from $71.44 across the dispensaries that list it.
- Which states carry 710 Labs 710 Labs | Date Night #6 + GG4 | Infused Joint | 2g?
- 710 Labs | Date Night #6 + GG4 | Infused Joint | 2g is on menus in Colorado.