710 Labs Garlic Cocktail #7 (I/H) Flower 14g by 710 Labs
$150
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 27.16%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $10.71/g
Prices updated Oct 2, 2026
710 Labs Garlic Cocktail #7 (I/H) Flower 14g by 710 Labs is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $150. The lowest listed price right now is at Nature's Remedy.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
California (5)
- The Artist Tree Dispensary Laguna WoodsLaguna Woods, CA · 4.4★ · 1/2 oz$164$11.71/gDeal
- The Artist Tree Dispensary West HollywoodWest Hollywood, CA · 4.6★ · 1/2 oz$164$11.71/gDeal
- The Artist Tree Los Angeles DispensaryLos Angeles, CA · 4.4★ · 1/2 oz$164$11.71/gDeal
- Coastal - ConcordConcord, CA · 4.2★ · 1/2 oz$224$16/g
- STIIIZY FairfieldFairfield, CA · 4.1★ · 1/2 oz$224$16/g
Michigan (2)
- Nature's RemedyFerndale, MI · 4.9★ · 1/2 oz$150$10.71/g
- Kinship Cannabis Co - AlbionAlbion, MI · 4.5★ · 14 g$180$12.86/g
Prices, deals & delivery near Ferndale
Frequently asked questions
- Where can I buy 710 Labs 710 Labs Garlic Cocktail #7 (I/H) Flower 14g?
- 710 Labs Garlic Cocktail #7 (I/H) Flower 14g is listed at 1 licensed dispensary, including Nature's Remedy, The Artist Tree Dispensary Laguna Woods and The Artist Tree Dispensary West Hollywood. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does 710 Labs 710 Labs Garlic Cocktail #7 (I/H) Flower 14g cost?
- Menu prices for 710 Labs Garlic Cocktail #7 (I/H) Flower 14g range from $150 across the dispensaries that list it.
- Which states carry 710 Labs 710 Labs Garlic Cocktail #7 (I/H) Flower 14g?
- 710 Labs Garlic Cocktail #7 (I/H) Flower 14g is on menus in Michigan.