Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One by Airo Brands
$44.99–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.36–84.76%
- In stock at
- 19 dispensaries
- Best price per gram
- $14.40/g
Prices updated Oct 1, 2026
Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One by Airo Brands is stocked at 3 dispensaries across Nevada, priced $44.99–$60. The lowest listed price right now is at Urban Wellness Cannabis Dispensary - San Mateo.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Nevada (12) — Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One in Nevada
- The Dispensary DecaturLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$42$21/gDeal
- Euphoria Wellness Weed DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$44.99$22.50/g
- Green DispensaryLas Vegas, NV · 4.3★ · 2 g$49.99$25/g
- Green Cannabis Co.Las Vegas, NV · 4.4★ · 2 g$49.99$25/g
- Green DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$49.99$25/g
- Curaleaf Dispensary Las Vegas StripLas Vegas, NV · 4.8★ · 2 g$50$25/g
- Curaleaf Dispensary Las Vegas BoulevardLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Curaleaf Dispensary Las Vegas Western AveLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryReno, NV · 4.5★ · 2 g$50.50$25.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryCarson City, NV · 4.8★ · 2 g$50.50$25.25/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 2 g$60$30/g
New Mexico (7)
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - San MateoAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$28.80$14.40/gDeal
- Urban Wellness Express Dispensary - CoorsAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$28.80$14.40/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Las CrucesLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$28.80$14.40/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - TaosTaos, NM · 4.4★ · 2 g$28.80$14.40/gDeal
- Simply BakedLas Cruces, NM · 5★ · 2 g$28.80$14.40/gDeal
- ENDO Cannabis Dispensary Santa FeSanta Fe, NM · 4.9★ · 2 g$34$17/g
- 1UP DispensaryAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One by state
Prices, deals & delivery near Albuquerque
- Cheapest flower in Albuquerque
- Cheapest carts & vapes in Albuquerque
- Cheapest edibles in Albuquerque
- Cheapest pre-rolls in Albuquerque
- Cheapest concentrates in Albuquerque
- Cheapest infused pre-rolls in Albuquerque
- Cheapest weed in Albuquerque
- Cheap ounces in Albuquerque
- Albuquerque cannabis prices
- Weed deals in Albuquerque (99)
Where to buy Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Airo Brands Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One?
- Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One is listed at 3 licensed dispensaries, including Urban Wellness Cannabis Dispensary - San Mateo, Urban Wellness Express Dispensary - Coors and Urban Wellness Cannabis Dispensary - Las Cruces. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Airo Brands Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One cost?
- Menu prices for Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One range from $44.99 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Airo Brands Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One?
- Berry Bliss | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One is on menus in Nevada.