Frozen Paradise | AiroX Blade - Artisan Ice Series | 2g All-in-One by Airo Brands
$55–$90
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80.9–82.99%
- In stock at
- 9 dispensaries
- Best price per gram
- $11.99/g
Prices updated Oct 2, 2026
Frozen Paradise | AiroX Blade - Artisan Ice Series | 2g All-in-One by Airo Brands is stocked at 2 dispensaries across Colorado and Missouri, priced $55–$90. The lowest listed price right now is at Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Lawton.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (3)
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$74.99$37.49/g
- The Flowery Dispensary Upper West SideNew York, NY · 4.9★ · 2 g$84.75$42.38/g
- Hampton Premium GreenWater Mill, NY · 5★ · 2 g$84.75$42.38/gDeal
Oklahoma (2)
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary LawtonLawton, OK · 5★ · 2 g$23.99$11.99/g
- Mango Cannabis Medical Weed Dispensary BixbyBixby, OK · 5★ · 2 g$23.99$11.99/g
Illinois (2)
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 2 g$68$34/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 2 g$68$34/gDeal
Colorado (1)
- Silver Stem Fine Cannabis Quincy Ave Denver South Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.5★ · 2 g$55$27.50/g
Missouri (1)
- From The Earth Dispensary BrooksideKansas City, MO · 4.8★ · 2 g$90$45/g
Prices, deals & delivery near Lawton
Frequently asked questions
- Where can I buy Airo Brands Frozen Paradise | AiroX Blade - Artisan Ice Series | 2g All-in-One?
- Frozen Paradise | AiroX Blade - Artisan Ice Series | 2g All-in-One is listed at 2 licensed dispensaries, including Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Lawton, Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby and Silver Stem Fine Cannabis Quincy Ave Denver South Marijuana Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Airo Brands Frozen Paradise | AiroX Blade - Artisan Ice Series | 2g All-in-One cost?
- Menu prices for Frozen Paradise | AiroX Blade - Artisan Ice Series | 2g All-in-One range from $55 to $90 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Airo Brands Frozen Paradise | AiroX Blade - Artisan Ice Series | 2g All-in-One?
- Frozen Paradise | AiroX Blade - Artisan Ice Series | 2g All-in-One is on menus in Colorado and Missouri.