Hot Sauce | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One by Airo Brands
$49.99–$65
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 81.38%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $15/g
Prices updated Oct 1, 2026
Hot Sauce | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One by Airo Brands is stocked at 2 dispensaries across Nevada, priced $49.99–$65. The lowest listed price right now is at Information Entropy Cannabis Retailer New Buffalo.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New Mexico (3)
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - TaosTaos, NM · 4.4★ · 2 g$30.40$15.20/gDeal
- ENDO Cannabis Dispensary Santa FeSanta Fe, NM · 4.9★ · 2 g$38$19/g
- 1UP DispensaryAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$60$30/g
Nevada (3) — Hot Sauce | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One in Nevada
- Euphoria Wellness Weed DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$49.99$25/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$65$32.50/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 2 g$65$32.50/g
Michigan (1)
- Information Entropy Cannabis Retailer New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
Illinois (1)
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 2 g$56.25$28.13/gDeal
Hot Sauce | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One by state
Prices, deals & delivery near New Buffalo
- Cheapest flower in New Buffalo
- Cheapest carts & vapes in New Buffalo
- Cheapest edibles in New Buffalo
- Cheapest pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest concentrates in New Buffalo
- Cheapest infused pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest weed in New Buffalo
- Cheap ounces in New Buffalo
- New Buffalo cannabis prices
- Weed deals in New Buffalo (4385)
Frequently asked questions
- Where can I buy Airo Brands Hot Sauce | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One?
- Hot Sauce | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One is listed at 2 licensed dispensaries, including Information Entropy Cannabis Retailer New Buffalo, Urban Wellness Cannabis Dispensary - Taos and ENDO Cannabis Dispensary Santa Fe. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Airo Brands Hot Sauce | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One cost?
- Menu prices for Hot Sauce | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One range from $49.99 to $65 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Airo Brands Hot Sauce | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One?
- Hot Sauce | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One is on menus in Nevada.