Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One by Airo Brands
$44.99–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80.29–87.39%
- In stock at
- 26 dispensaries
- Best price per gram
- $21/g
Prices updated Oct 2, 2026
Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One by Airo Brands is stocked at 2 dispensaries across Nevada, priced $44.99–$60. The lowest listed price right now is at The Dispensary Decatur.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Nevada (9) — Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One in Nevada
- The Dispensary DecaturLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$42$21/gDeal
- Euphoria Wellness Weed DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$44.99$22.50/g
- Green DispensaryLas Vegas, NV · 4.3★ · 2 g$49.99$25/g
- Green Cannabis Co.Las Vegas, NV · 4.4★ · 2 g$49.99$25/g
- Green DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$49.99$25/g
- Curaleaf Dispensary Las Vegas Western AveLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Curaleaf Dispensary SparksSparks, NV · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 2 g$60$30/g
Maryland (9)
- Mana Supply Co.Edgewater, MD · 4.8★ · 2 g$56$28/gDeal
- The Reserve, a Collaboration with ManaPasadena, MD · 5★ · 2 g$56$28/gDeal
- Greenwave Dispensary MarylandSolomons, MD · 4.6★ · 2 g$65$32.50/g
- Mana Supply Co.Middle River, MD · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- ChesacannaCockeysville, MD · 4.7★ · 2 g$80$40/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPasadena, MD · 4.9★ · 2 g$80.50$40.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryTowson, MD · 4.7★ · 2 g$80.50$40.25/g
- Remedy BaltimoreWindsor Mill, MD · 4.8★ · 2 g$85$42.50/g
- Peake ReLeaf Rockville DispensaryRockville, MD · 4.4★ · 2 g$110$55/g
New Jersey (3)
- Canna Bar Cannabis DispensaryMatawan, NJ · 5★ · 2 g$90$45/g
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 2 g$90$45/g
- Daylite DispensaryMt Laurel Township, NJ · 4.9★ · 2 g$100$50/gDeal
Pennsylvania (2)
- Ayr Wellness Medical Marijuana Dispensary GibsoniaGibsonia, PA · 4.7★ · 2 g$42$21/gDeal
- Ayr Wellness Medical Marijuana Dispensary Bryn MawrBryn Mawr, PA · 4.8★ · 2 g$42$21/gDeal
Illinois (2)
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - RosemontRosemont, IL · 4.7★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenryMcHenry, IL · 4.6★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
Colorado (1)
- Social Dispensary ThorntonDenver, CO · 5★ · 2 g$80$40/g
Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One by state
Prices, deals & delivery near Las Vegas
- Cheapest flower in Las Vegas
- Cheapest carts & vapes in Las Vegas
- Cheapest edibles in Las Vegas
- Cheapest pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest concentrates in Las Vegas
- Cheapest infused pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest weed in Las Vegas
- Cheap ounces in Las Vegas
- Las Vegas cannabis prices
- Weed deals in Las Vegas (186)
Where to buy Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Airo Brands Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One?
- Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One is listed at 2 licensed dispensaries, including The Dispensary Decatur, Ayr Wellness Medical Marijuana Dispensary Gibsonia and Ayr Wellness Medical Marijuana Dispensary Bryn Mawr. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Airo Brands Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One cost?
- Menu prices for Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One range from $44.99 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Airo Brands Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One?
- Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One is on menus in Nevada.