Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g by Airo Brands
$30–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 78.52–87.6%
- CBD
- 0.16%
- In stock at
- 27 dispensaries
- Best price per gram
- $15/g
Prices updated Oct 2, 2026
Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g by Airo Brands is stocked at 5 dispensaries across Colorado, Michigan and Nevada, priced $30–$60. The lowest listed price right now is at Information Entropy - Cannabis Retailer - Ann Arbor.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Maryland (7)
- Mana Supply Co.Edgewater, MD · 4.8★ · 2 g$56$28/gDeal
- The Forest BaltimoreBaltimore, MD · 4.7★ · 2 g$56$28/gDeal
- The Reserve, a Collaboration with ManaPasadena, MD · 5★ · 2 g$56$28/gDeal
- Greenwave Dispensary MarylandSolomons, MD · 4.6★ · 2 g$65$32.50/g
- Four Green Fields, LLCStreet, MD · 4.6★ · 2 g$72$36/g
- Mana Supply Co.Middle River, MD · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPasadena, MD · 4.9★ · 2 g$80.50$40.25/g
Colorado (6) — Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g in Colorado
- Silver Stem Fine Cannabis Quincy Ave Denver South Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.5★ · 2 g$55$27.50/g
- Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area DispensaryCommerce City, CO · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
- Snaxland - Sheridan (MED & REC)Denver, CO · 4.7★ · 2 g$56$28/g
- Callie's Cannabis Shoppe - NorthglennNorthglenn, CO · 4.5★ · 2 g$68$34/g
- Callie's Cannabis Shoppe - BroomfieldBroomfield, CO · 4.9★ · 2 g$68$34/g
- Social Dispensary ThorntonDenver, CO · 5★ · 2 g$80$40/g
Michigan (4)
- Information Entropy - Cannabis Retailer - Ann ArborAnn Arbor, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Information Entropy Cannabis Retailer New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Information Entropy Weed & Cannabis Dispensary Ann Arbor, MichiganAnn Arbor, MI · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryBuchanan, MI · 4.7★ · 2 g$31.50$15.75/g
Nevada (4) — Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g in Nevada
- The Dispensary DecaturLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$42$21/gDeal
- Euphoria Wellness Weed DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$44.99$22.50/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 2 g$60$30/g
New Jersey (4)
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 2 g$62.30$31.15/gDeal
- Canna Bar Cannabis DispensaryMatawan, NJ · 5★ · 2 g$90$45/g
- Monteverde NJRed Bank, NJ · 4.7★ · 2 g$90$45/g
- Daylite DispensaryMt Laurel Township, NJ · 4.9★ · 2 g$100$50/gDeal
New York (2)
- NugHub NY Cannabis Dispensary & DeliveryStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$75.22$37.61/g
- HighStoneStaten Island, NY · 4.6★ · 2 g$85$42.50/g
Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Ann Arbor
- Cheapest flower in Ann Arbor
- Cheapest carts & vapes in Ann Arbor
- Cheapest edibles in Ann Arbor
- Cheapest pre-rolls in Ann Arbor
- Cheapest concentrates in Ann Arbor
- Cheapest infused pre-rolls in Ann Arbor
- Cheapest weed in Ann Arbor
- Cheap ounces in Ann Arbor
- Ann Arbor cannabis prices
- Weed deals in Ann Arbor (640)
Where to buy Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Airo Brands Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g?
- Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g is listed at 5 licensed dispensaries, including Information Entropy - Cannabis Retailer - Ann Arbor, Information Entropy Cannabis Retailer New Buffalo and Information Entropy Weed & Cannabis Dispensary Ann Arbor, Michigan. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Airo Brands Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g range from $30 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Airo Brands Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g?
- Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g is on menus in Colorado, Michigan and Nevada.