Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One by Airo Brands
$44.99–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 82.99–84.94%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $22.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One by Airo Brands is stocked at 3 dispensaries across Nevada, priced $44.99–$60. The lowest listed price right now is at Euphoria Wellness Weed Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Nevada (8) — Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One in Nevada
- Euphoria Wellness Weed DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$44.99$22.50/g
- Curaleaf Dispensary Las Vegas StripLas Vegas, NV · 4.8★ · 2 g$50$25/g
- Curaleaf Dispensary Las Vegas BoulevardLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Curaleaf Dispensary Las Vegas Western AveLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Curaleaf Dispensary Sun ValleySun Valley, NV · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryReno, NV · 4.5★ · 2 g$50.50$25.25/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 2 g$60$30/g
Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One by state
Prices, deals & delivery near Las Vegas
- Cheapest flower in Las Vegas
- Cheapest carts & vapes in Las Vegas
- Cheapest edibles in Las Vegas
- Cheapest pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest concentrates in Las Vegas
- Cheapest infused pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest weed in Las Vegas
- Cheap ounces in Las Vegas
- Las Vegas cannabis prices
- Weed deals in Las Vegas (186)
Where to buy Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Airo Brands Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One?
- Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One is listed at 3 licensed dispensaries, including Euphoria Wellness Weed Dispensary, Curaleaf Dispensary Las Vegas Strip and Curaleaf Dispensary Las Vegas Boulevard. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Airo Brands Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One cost?
- Menu prices for Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One range from $44.99 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Airo Brands Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One?
- Purple Afghani | AiroX Blade - Strain Series | 2g All-in-One is on menus in Nevada.