Art Walk [3.5g] by Allswell
$15
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 26.45%
- CBD
- 0.42%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $4.29/g
Prices updated Oct 1, 2026
Art Walk [3.5g] by Allswell is stocked at 1 dispensary across California, priced $15. The lowest listed price right now is at Eaze Weed Dispensary Santa Ana.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
California (2)
- Eaze Weed Dispensary Santa AnaSanta Ana, CA · 4.8★ · 3.5 g$15$4.29/g
- Eaze Weed Delivery & Dispensary San DiegoSan Diego, CA · 4.6★ · 3.5 g$15$4.29/g
Prices, deals & delivery near Santa Ana
Frequently asked questions
- Where can I buy Allswell Art Walk [3.5g]?
- Art Walk [3.5g] is listed at 1 licensed dispensary, including Eaze Weed Dispensary Santa Ana and Eaze Weed Delivery & Dispensary San Diego. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Allswell Art Walk [3.5g] cost?
- Menu prices for Art Walk [3.5g] range from $15 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Allswell Art Walk [3.5g]?
- Art Walk [3.5g] is on menus in California.