Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk) by Anthem
$42
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 48.72%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $14.16/g
Prices updated Oct 1, 2026
Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk) by Anthem is stocked at 1 dispensary across New York, priced $42. The lowest listed price right now is at Quality Control Dispensary Staten Island.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (4)
- Quality Control Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 5★ · 2.5 g$35.40$14.16/g
- Wild Flower DispensaryAuburn, NY · 4.8★ · 2.5 g$39.82$15.93/g
- Pryzm DispensaryNew York, NY · 4.7★ · 2.5 g$42$16.80/g
- Simply GreenCoram, NY · 4.8★ · 2.5 g$50$20/g
Prices, deals & delivery near Staten Island
Frequently asked questions
- Where can I buy Anthem Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk)?
- Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk) is listed at 1 licensed dispensary, including Quality Control Dispensary Staten Island, Wild Flower Dispensary and Pryzm Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Anthem Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk) cost?
- Menu prices for Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk) range from $42 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Anthem Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk)?
- Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk) is on menus in New York.