Astronauts - Space Mamba 28g Flower by Astronauts
$74–$90
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 1.41–29.85%
- CBD
- 0.06%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $2.64/g
Prices updated Oct 2, 2026
Astronauts - Space Mamba 28g Flower by Astronauts is stocked at 2 dispensaries across California, priced $74–$90. The lowest listed price right now is at STIIIZY Downtown LA.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
California (10) — Astronauts - Space Mamba 28g Flower in California
- STIIIZY Downtown LALos Angeles, CA · 4.8★ · 1 oz$74$2.64/g
- Higher Level - HollisterHollister, CA · 4.7★ · 1 oz$74$2.64/g
- Coastal Dispensary StocktonStockton, CA · 4.7★ · 1 oz$74$2.64/g
- STIIIZY Palm DesertRancho Mirage, CA · 4.5★ · 1 oz$74$2.64/g
- Coastal - ConcordConcord, CA · 4.2★ · 1 oz$74$2.64/g
- STIIIZY Lake ElsinoreWildomar, CA · 5★ · 1 oz$74$2.64/g
- STIIIZY AtlanticLynwood, CA · 5★ · 1 oz$74$2.64/g
- STIIIZY HawthorneHawthorne, CA · 4.5★ · 1 oz$74$2.64/g
- Eaze Weed Delivery & Dispensary Los AngelesLos Angeles, CA · 4.8★ · 28 g$90$3.21/g
- Eaze Weed Delivery & Dispensary Van NuysVan Nuys, CA · 4.5★ · 28 g$90$3.21/g
Astronauts - Space Mamba 28g Flower by state
Prices, deals & delivery near Los Angeles
Frequently asked questions
- Where can I buy Astronauts Astronauts - Space Mamba 28g Flower?
- Astronauts - Space Mamba 28g Flower is listed at 2 licensed dispensaries, including STIIIZY Downtown LA, Higher Level - Hollister and Coastal Dispensary Stockton. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Astronauts Astronauts - Space Mamba 28g Flower cost?
- Menu prices for Astronauts - Space Mamba 28g Flower range from $74 to $90 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Astronauts Astronauts - Space Mamba 28g Flower?
- Astronauts - Space Mamba 28g Flower is on menus in California.