Astronauts - Space Milks 3.5g Flower by Astronauts
$10–$13
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 30.91–31.58%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $2.86/g
Prices updated Oct 2, 2026
Astronauts - Space Milks 3.5g Flower by Astronauts is stocked at 2 dispensaries across California, priced $10–$13. The lowest listed price right now is at Off The Charts Miramar / BaM Body and Mind Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
California (7) — Astronauts - Space Milks 3.5g Flower in California
- Off The Charts Miramar / BaM Body and Mind DispensarySan Diego, CA · 4.7★ · 1/8 oz$10$2.86/g
- Gardens Dispensary ReLeaf On VineOxnard, CA · 4.9★ · 1/8 oz$11.25$3.21/g
- Higher Level - HollisterHollister, CA · 4.7★ · 1/8 oz$12$3.43/g
- Authentic 209Modesto, CA · 4.7★ · 1/8 oz$12$3.43/g
- STIIIZY Palm DesertRancho Mirage, CA · 4.5★ · 1/8 oz$12$3.43/g
- STIIIZY OxnardOxnard, CA · 4.6★ · 1/8 oz$12$3.43/g
- One Plant Antioch Weed Dispensary & Delivery ServiceAntioch, CA · 4.9★ · 1/8 oz$13$3.71/g
Astronauts - Space Milks 3.5g Flower by state
Prices, deals & delivery near San Diego
Frequently asked questions
- Where can I buy Astronauts Astronauts - Space Milks 3.5g Flower?
- Astronauts - Space Milks 3.5g Flower is listed at 2 licensed dispensaries, including Off The Charts Miramar / BaM Body and Mind Dispensary, Gardens Dispensary ReLeaf On Vine and Higher Level - Hollister. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Astronauts Astronauts - Space Milks 3.5g Flower cost?
- Menu prices for Astronauts - Space Milks 3.5g Flower range from $10 to $13 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Astronauts Astronauts - Space Milks 3.5g Flower?
- Astronauts - Space Milks 3.5g Flower is on menus in California.