Astronauts - Space OG 28g by Astronauts
$83–$90
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 29.16–30.36%
- CBD
- 0.06–0.11%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $2.07/g
Prices updated Oct 3, 2026
Astronauts - Space OG 28g by Astronauts is stocked at 2 dispensaries across California, priced $83–$90. The lowest listed price right now is at Authentic 209.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
California (5) — Astronauts - Space OG 28g in California
- Authentic 209Modesto, CA · 4.7★ · 1 oz$58$2.07/g
- STIIIZY Suisun CitySuisun City, CA · 4.5★ · 1 oz$74$2.64/g
- STIIIZY BeniciaBenicia, CA · 4.6★ · 1 oz$74$2.64/g
- One Plant Antioch Weed Dispensary & Delivery ServiceAntioch, CA · 4.9★ · 1 oz$83$2.96/g
- Eaze Weed Delivery & Dispensary San DiegoSan Diego, CA · 4.6★ · 28 g$90$3.21/g
Astronauts - Space OG 28g by state
Prices, deals & delivery near Modesto
Frequently asked questions
- Where can I buy Astronauts Astronauts - Space OG 28g?
- Astronauts - Space OG 28g is listed at 2 licensed dispensaries, including Authentic 209, STIIIZY Suisun City and STIIIZY Benicia. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Astronauts Astronauts - Space OG 28g cost?
- Menu prices for Astronauts - Space OG 28g range from $83 to $90 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Astronauts Astronauts - Space OG 28g?
- Astronauts - Space OG 28g is on menus in California.