ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g by ayrloom
$75
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 1800%
- In stock at
- 38 dispensaries
- Best price per gram
- $35.40/g
Prices updated Oct 2, 2026
ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g by ayrloom is stocked at 1 dispensary across New York, priced $75. The lowest listed price right now is at Happy Goat Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (38)
- Happy Goat DispensaryRochester, NY · 4.9★ · 2 g$70.79$35.40/g
- NugHub NY Cannabis Dispensary & DeliveryStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$74.34$37.17/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$74.99$37.49/g
- Public Flower - Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 5★ · 2 g$75$37.50/g
- Gotham Cannabis Dispensary & DeliveryNew York, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- MJ DispensaryRochester, NY · 4.7★ · 2 g$75$37.50/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- Our THC Shop - Rosedale | Queens, NYRosedale, NY · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- Central Budz Dispensary YonkersYonkers, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/gDeal
- Munchies Dispensary NYFar Rockaway, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- Good Life Collective FingerlakesCanandaigua, NY · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- Diamond Tree DispensarySyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- New York City Cannabis ExchangeBellerose, NY · 4.4★ · 2 g$75$37.50/g
- MARY JANES - A Legacy 2 Legal DispensaryTonawanda, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 2 g$75$37.50/g
- Flower Daddy DispensaryBrooklyn, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- FIRELEAF DispensaryBrooklyn, NY · 4.6★ · 2 g$75$37.50/g
- MJ DispensaryHoneoye Falls, NY · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- Culture House: Greenpoint Licensed Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.3★ · 2 g$75$37.50/g
- Tru CannabisNew York, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- Bloom Cannabis DispensaryPenn Yan, NY · 4.6★ · 2 g$75$37.50/g
- Exit 31 Exotic | Utica Cannabis CompanyUtica, NY · 4.8★ · 2 g$75.22$37.61/g
- Bud & Honey NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$75.22$37.61/g
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 2 g$75.22$37.61/g
- Cannabis on Lex DispensaryNew York, NY · 4.4★ · 2 g$77$38.50/gDeal
- Cannadreams NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/gDeal
- The Cannabis DepotWatertown, NY · 4.3★ · 2 g$80$40/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 2 g$84$42/g
- Green ComfortRochester, NY · 5★ · 2 g$84$42/g
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 2 g$84.75$42.38/g
- The Flowery Dispensary Upper West SideNew York, NY · 4.9★ · 2 g$84.75$42.38/g
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- Mrs. Green's CANNAry Cannabis Dispensary & Weed Delivery BataviaBatavia, NY · 4.8★ · 2 g$85$42.50/g
- Twenty8Gramz Cannabis Dispensary and DeliveryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- Rochester's Finest DispensaryRochester, NY · 4.6★ · 2 g$85$42.50/g
- Simply GreenCoram, NY · 4.8★ · 2 g$87$43.50/g
- The Alchemy Chelsea – Licensed Cannabis Dispensary & Free DeliveryNew York, NY · 5★ · 2 g$88.14$44.07/g
Prices, deals & delivery near Rochester
- Cheapest flower in Rochester
- Cheapest carts & vapes in Rochester
- Cheapest edibles in Rochester
- Cheapest pre-rolls in Rochester
- Cheapest concentrates in Rochester
- Cheapest infused pre-rolls in Rochester
- Cheapest weed in Rochester
- Cheap ounces in Rochester
- Rochester cannabis prices
- Weed deals in Rochester (11)
Where to buy ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy ayrloom ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g?
- ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Happy Goat Dispensary, NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery and Mango Cannabis Weed Dispensary Rochester. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ayrloom ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g cost?
- Menu prices for ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g range from $75 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ayrloom ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g?
- ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g is on menus in New York.