ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack by ayrloom
$45.20
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 37.12%
- In stock at
- 16 dispensaries
- Best price per gram
- $11.80/g
Prices updated Oct 1, 2026
ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack by ayrloom is stocked at 1 dispensary across New York, priced $45.20. The lowest listed price right now is at Wild Flower Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (16)
- Wild Flower DispensaryAuburn, NY · 4.8★ · 3 g$35.40$11.80/g
- Public Flower - Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 5★ · 3 g$37.62$12.54/g
- My Bud 420Bronx, NY · 4.7★ · 3 g$39.83$13.28/g
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 3 g$40$13.33/gDeal
- DOSHAOneonta, NY · 4.6★ · 3 g$40$13.33/g
- Flynnstoned Cannabis Company - Midtown EastNew York, NY · 4.9★ · 3 g$40$13.33/g
- A Classy Joint Cannabis DispensaryWarwick, NY · 4.8★ · 3 g$40$13.33/g
- Sunset Cannabis CoBrooklyn, NY · 4.9★ · 3 g$40.71$13.57/g
- SOFACLUB CANNABISNew York, NY · 5★ · 3 g$45$15/g
- Mister GreensAlbany, NY · 4.8★ · 3 g$45$15/g
- Green ComfortRochester, NY · 5★ · 3 g$45$15/g
- Corner HouseIthaca, NY · 4.9★ · 3 g$45$15/g
- SOFACLUB CANNABISNew York, NY · 5★ · 3 g$45$15/g
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 3 g$45.20$15.07/g
- The Emerald Dispensary - Carroll GardensBrooklyn, NY · 4.9★ · 3 g$45.20$15.07/g
- Happy Goat DispensaryRochester, NY · 4.9★ · 3 g$48.66$16.22/g
Prices, deals & delivery near Auburn
Where to buy ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy ayrloom ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack?
- ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack is listed at 1 licensed dispensary, including Wild Flower Dispensary, Public Flower - Buffalo Dispensary and My Bud 420. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ayrloom ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack cost?
- Menu prices for ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack range from $45.20 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ayrloom ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack?
- ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack is on menus in New York.