
Banana Splitz | Disposable Vape | 2g (SH)
$55
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 86.49–90.6%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $27.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Banana Splitz | Disposable Vape | 2g (SH) is stocked at 2 dispensaries across Massachusetts, priced $55. The lowest listed price right now is at The Boston Garden Cambridge Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (2) — Banana Splitz | Disposable Vape | 2g (SH) in Massachusetts
- The Boston Garden Cambridge DispensaryCambridge, MA · 5★ · 2 g$55$27.50/g
- The Boston Garden Somerville DispensarySomerville, MA · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
Banana Splitz | Disposable Vape | 2g (SH) by state
Prices, deals & delivery near Cambridge
Frequently asked questions
- Where can I buy Banana Splitz | Disposable Vape | 2g (SH)?
- Banana Splitz | Disposable Vape | 2g (SH) is listed at 2 licensed dispensaries, including The Boston Garden Cambridge Dispensary and The Boston Garden Somerville Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Banana Splitz | Disposable Vape | 2g (SH) cost?
- Menu prices for Banana Splitz | Disposable Vape | 2g (SH) range from $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Banana Splitz | Disposable Vape | 2g (SH)?
- Banana Splitz | Disposable Vape | 2g (SH) is on menus in Massachusetts.