Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g by Batch
$39–$45
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80.3–87.5%
- In stock at
- 12 dispensaries
- Best price per gram
- $12.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g by Batch is stocked at 2 dispensaries across Colorado, priced $39–$45. The lowest listed price right now is at Ripple Cannabis Co.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (10) — Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g in Colorado
- Ripple Cannabis CoColorado Springs, CO · 4.7★ · 2 g$25$12.50/g
- Elevations Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 2 g$34$17/g
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 2 g$37.50$18.75/g
- Silver Stem Fine Cannabis Denver East Aurora Cannabis DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 2 g$39$19.50/g
- Hightops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - RoyerColorado Springs, CO · 4.6★ · 2 g$39.11$19.55/g
- JARS Cannabis Dispensary - LongmontLongmont, CO · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Mecca CannabisLakewood, CO · 4.5★ · 2 g$40.97$20.48/g
- Social Cannabis Dispensary FederalDenver, CO · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- Social Dispensary LowryDenver, CO · 4.9★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- EmJ'sColorado Springs, CO · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
Missouri (2)
- Greenlight Dispensary Poplar BluffPoplar Bluff, MO · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Greenlight Dispensary SikestonSikeston, MO · 4.9★ · 2 g$80$40/g
Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g by state
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Batch Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g?
- Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g is listed at 2 licensed dispensaries, including Ripple Cannabis Co, Elevations Recreational Dispensary and Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Batch Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g cost?
- Menu prices for Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g range from $39 to $45 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Batch Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g?
- Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g is on menus in Colorado.