Blue Dream | Disposable | 2g by Batch
$42.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 76.7%
- In stock at
- 11 dispensaries
- Best price per gram
- $5/g
Prices updated Oct 2, 2026
Blue Dream | Disposable | 2g by Batch is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $42.50. The lowest listed price right now is at Pure Options Detroit Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (5)
- Kika KushColorado Springs, CO · 4.8★ · 2 g$39.91$19.95/g
- Kika KushColorado Springs, CO · 4.8★ · 2 g$39.91$19.95/g
- JARS Cannabis Dispensary - LongmontLongmont, CO · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Silver Stem Fine Cannabis Quincy Ave Denver South Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.5★ · 2 g$42.50$21.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 2 g$42.50$21.25/g
Michigan (4)
- Pure Options Detroit DispensaryDetroit, MI · 4.7★ · 2 g$10$5/gDeal
- The Clinic Cannabis Co. Riverview DispensaryRiverview, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Homegrown Cannabis Company OwossoOwosso, MI · 4.7★ · 2 g$25$12.50/g
- The Green Door - South HavenSouth Haven, MI · 4.8★ · 2 g$27.30$13.65/g
Missouri (2)
- Stairway CannabisBlue Springs, MO · 4.8★ · 2 g$90$45/g
- Riverside WellnessRiverside, MO · 4.7★ · 2 g$90$45/g
Prices, deals & delivery near Detroit
Frequently asked questions
- Where can I buy Batch Blue Dream | Disposable | 2g?
- Blue Dream | Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Pure Options Detroit Dispensary, The Clinic Cannabis Co. Riverview Dispensary and Homegrown Cannabis Company Owosso. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Batch Blue Dream | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Blue Dream | Disposable | 2g range from $42.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Batch Blue Dream | Disposable | 2g?
- Blue Dream | Disposable | 2g is on menus in Colorado.