Dazzleberry 2G by Batch
$15–$40
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80.2–88.08%
- In stock at
- 12 dispensaries
- Best price per gram
- $7.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Dazzleberry 2G by Batch is stocked at 3 dispensaries across Colorado and Michigan, priced $15–$40. The lowest listed price right now is at GreenGold Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (10)
- Elevations Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 2 g$34$17/g
- HighTops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - PowersColorado Springs, CO · 4.5★ · 2 g$39.11$19.55/g
- JARS Cannabis Dispensary - LongmontLongmont, CO · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Snaxland - Sheridan (MED & REC)Denver, CO · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Snaxland - Cherokee (MED ONLY)Denver, CO · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Mecca CannabisLakewood, CO · 4.5★ · 2 g$40.97$20.48/g
- Doc's Apothecary - Med & Rec DispensaryNorthglenn, CO · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 2 g$42.50$21.25/g
- Every Day Weed BrightonBrighton, CO · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- Social Dispensary BrightonBrighton, CO · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
Michigan (2) — Dazzleberry 2G in Michigan
- GreenGold DispensaryPortage, MI · 4.9★ · 2 g$15$7.50/g
- Eleven Cannabis CoBerkley, MI · 4.8★ · 2 g$17.80$8.90/gDeal
Dazzleberry 2G by state
Prices, deals & delivery near Portage
Frequently asked questions
- Where can I buy Batch Dazzleberry 2G?
- Dazzleberry 2G is listed at 3 licensed dispensaries, including GreenGold Dispensary, Eleven Cannabis Co and Elevations Recreational Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Batch Dazzleberry 2G cost?
- Menu prices for Dazzleberry 2G range from $15 to $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Batch Dazzleberry 2G?
- Dazzleberry 2G is on menus in Colorado and Michigan.