Lemon Drop | Disposable | 2g by Batch
$27.30
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 89.78%
- In stock at
- 14 dispensaries
- Best price per gram
- $12.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Lemon Drop | Disposable | 2g by Batch is stocked at 2 dispensaries across Michigan, priced $27.30. The lowest listed price right now is at Homegrown Cannabis Company Owosso.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (9)
- Spark DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 2 g$37.87$18.93/g
- Elevations Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 2 g$38$19/g
- Kika KushColorado Springs, CO · 4.8★ · 2 g$39.91$19.95/g
- Kika KushColorado Springs, CO · 4.8★ · 2 g$39.91$19.95/g
- Silver Stem Fine Cannabis Littleton Medical & Recreational Marijuana DispensaryLittleton, CO · 4.4★ · 2 g$42.50$21.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area DispensaryCommerce City, CO · 4.7★ · 2 g$42.50$21.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 2 g$42.50$21.25/g
- HighTops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - PowersColorado Springs, CO · 4.5★ · 2 g$45.09$22.55/g
- Hightops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - RoyerColorado Springs, CO · 4.6★ · 2 g$45.09$22.55/g
Michigan (3) — Lemon Drop | Disposable | 2g in Michigan
- Homegrown Cannabis Company OwossoOwosso, MI · 4.7★ · 2 g$25$12.50/g
- The Green Door - WatervlietWatervliet, MI · 4.7★ · 2 g$27.30$13.65/g
- Green Door - Ann ArborAnn Arbor, MI · 5★ · 2 g$27.30$13.65/g
Missouri (2)
- Blue Sage Cannabis Deli - BeltonBelton, MO · 4.8★ · 2 g$85$42.50/g
- Flora Farms Joplin DispensaryJoplin, MO · 4.6★ · 2 g$90$45/g
Lemon Drop | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Owosso
Where to buy Lemon Drop | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Batch Lemon Drop | Disposable | 2g?
- Lemon Drop | Disposable | 2g is listed at 2 licensed dispensaries, including Homegrown Cannabis Company Owosso, The Green Door - Watervliet and Green Door - Ann Arbor. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Batch Lemon Drop | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Lemon Drop | Disposable | 2g range from $27.30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Batch Lemon Drop | Disposable | 2g?
- Lemon Drop | Disposable | 2g is on menus in Michigan.