Signature Sativa 2G by Batch
$45.44
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80.16%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $18.75/g
Prices updated Oct 2, 2026
Signature Sativa 2G by Batch is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $45.44. The lowest listed price right now is at Silver Stem Fine Cannabis Broadmoor Downtown Recreational Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (5)
- Silver Stem Fine Cannabis Broadmoor Downtown Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/g
- Doc's Apothecary - Med & Rec DispensaryNorthglenn, CO · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Green Tree (Medicinals) of NorthglennNorthglenn, CO · 4.3★ · 2 g$42$21/g
- Pure North - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 2 g$45.44$22.72/g
- EmJ'sColorado Springs, CO · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
Illinois (2)
- nuEra Chicago DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 2 g$48.75$24.38/gDeal
- nuEra Chicago Southland DispensaryHarvey, IL · 4.9★ · 2 g$48.75$24.38/gDeal
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy Signature Sativa 2G by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Batch Signature Sativa 2G?
- Signature Sativa 2G is listed at 1 licensed dispensary, including Silver Stem Fine Cannabis Broadmoor Downtown Recreational Dispensary, Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary and Green Tree (Medicinals) of Northglenn. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Batch Signature Sativa 2G cost?
- Menu prices for Signature Sativa 2G range from $45.44 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Batch Signature Sativa 2G?
- Signature Sativa 2G is on menus in Colorado.