Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g by Bodega Boyz
$8–$10
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.25 g
- THC
- 35.1–46.14%
- In stock at
- 14 dispensaries
- Best price per gram
- $6.40/g
Prices updated Oct 1, 2026
Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g by Bodega Boyz is stocked at 2 dispensaries across Oklahoma, priced $8–$10. The lowest listed price right now is at Freedom Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (14) — Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g in Oklahoma
- Freedom Cannabis DispensarySulphur, OK · 4.8★ · 1.25 g$8$6.40/g
- Miami Natural HealthMiami, OK · 4.8★ · 1.25 g$8.95$7.16/gDeal
- Hi Roots Cannabis Co. - YukonYukon, OK · 4.3★ · 1.25 g$9.99$7.99/gDeal
- High Society DispensaryWarr Acres, OK · 4.7★ · 1.25 g$10$8/g
- High SocietyOklahoma City, OK · 4.8★ · 1.25 g$10$8/g
- High Society DispensaryNorman, OK · 4.9★ · 1.25 g$10$8/g
- High SocietyOklahoma City, OK · 4.8★ · 1.25 g$10$8/g
- High Society DispensaryNorman, OK · 4.8★ · 1.25 g$10$8/g
- Beyond The Pines - Cannabis DispensaryShawnee, OK · 4.8★ · 1.25 g$10$8/g
- Freedom RoadOklahoma City, OK · 4.9★ · 1.25 g$10.37$8.30/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary EdmondEdmond, OK · 4.9★ · 1.25 g$11.99$9.59/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Oklahoma City May AveOklahoma City, OK · 4.9★ · 1.25 g$11.99$9.59/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Oklahoma City NW EXPYOklahoma City, OK · 4.9★ · 1.25 g$11.99$9.59/g
- Snaxland DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 1.25 g$12$9.60/g
Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g by state
Prices, deals & delivery near Sulphur
Where to buy Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Bodega Boyz Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g?
- Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g is listed at 2 licensed dispensaries, including Freedom Cannabis Dispensary, Miami Natural Health and Hi Roots Cannabis Co. - Yukon. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bodega Boyz Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g cost?
- Menu prices for Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g range from $8 to $10 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bodega Boyz Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g?
- Bodega Boyz | Loosies | Lemon Og | Infused Joint | 1.25g is on menus in Oklahoma.