2000 MG Disposable Vape Strawberry Lemonade by Bonanza Cannabis Company
$67.95
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 81.34%
- CBD
- 0.93%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $30/g
Prices updated Oct 1, 2026
2000 MG Disposable Vape Strawberry Lemonade by Bonanza Cannabis Company is stocked at 1 dispensary across New York, priced $67.95. The lowest listed price right now is at FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (7)
- FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 5★ · 2 g$60$30/g
- VedaLeaf - Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- Blissful BudsBinghamton, NY · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$61$30.50/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 2 g$67$33.50/g
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 2 g$67.95$33.98/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 2 g$67.95$33.98/g
Prices, deals & delivery near New York
Frequently asked questions
- Where can I buy Bonanza Cannabis Company 2000 MG Disposable Vape Strawberry Lemonade?
- 2000 MG Disposable Vape Strawberry Lemonade is listed at 1 licensed dispensary, including FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis Dispensary, VedaLeaf - Cannabis Dispensary and Blissful Buds. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bonanza Cannabis Company 2000 MG Disposable Vape Strawberry Lemonade cost?
- Menu prices for 2000 MG Disposable Vape Strawberry Lemonade range from $67.95 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bonanza Cannabis Company 2000 MG Disposable Vape Strawberry Lemonade?
- 2000 MG Disposable Vape Strawberry Lemonade is on menus in New York.