4000 MG Disposable Vape Maui Wowie by Bonanza Cannabis Company
$45
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 4000%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $8.18/g
Prices updated Oct 2, 2026
4000 MG Disposable Vape Maui Wowie by Bonanza Cannabis Company is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $45. The lowest listed price right now is at Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (7)
- Magnolia Road Cannabis Co. DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$32.72$8.18/g
- Lakeshore Cannabis DispensaryEdgewater, CO · 4.8★ · 4 g$45$11.25/g
- The Cannabis Depot Denver DispensaryDenver, CO · 4.8★ · 4 g$45$11.25/g
- JARS Cannabis Aurora SouthlandsAurora, CO · 4.8★ · 4 g$50$12.50/g
- JARS Cannabis Dispensary - LongmontLongmont, CO · 4.7★ · 4 g$50$12.50/g
- AMCH DumontDumont, CO · 5★ · 4 g$68$17/g
- Social Dispensary GoldenGolden, CO · 4.9★ · 4 g$80$20/g
New Mexico (1)
- CannaverseLas Cruces, NM · 4.8★ · 4 g$60$15/g
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Frequently asked questions
- Where can I buy Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Maui Wowie?
- 4000 MG Disposable Vape Maui Wowie is listed at 1 licensed dispensary, including Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary, Lakeshore Cannabis Dispensary and The Cannabis Depot Denver Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Maui Wowie cost?
- Menu prices for 4000 MG Disposable Vape Maui Wowie range from $45 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Maui Wowie?
- 4000 MG Disposable Vape Maui Wowie is on menus in Colorado.