4000 MG Disposable Vape Northern Lights by Bonanza Cannabis Company
$45
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 4000%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $10.49/g
Prices updated Oct 2, 2026
4000 MG Disposable Vape Northern Lights by Bonanza Cannabis Company is stocked at 4 dispensaries across Colorado, priced $45. The lowest listed price right now is at LOVA Canna Co - Edgewater.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (10) — 4000 MG Disposable Vape Northern Lights in Colorado
- LOVA Canna Co - EdgewaterEdgewater, CO · 4.5★ · 4 g$41.95$10.49/g
- Best High DispensaryDenver, CO · 4.8★ · 4 g$45$11.25/gDeal
- Best High DispensaryDenver, CO · 4.8★ · 4 g$45$11.25/gDeal
- High Times DispensaryDenver, CO · 4.4★ · 4 g$45$11.25/gDeal
- Roots Rx Basalt DispensaryBasalt, CO · 4.8★ · 4 g$45$11.25/g
- The Cannabis DepotBoulder, CO · 4.7★ · 4 g$45$11.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Rockrimmon at Garden of the Gods Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.5★ · 4 g$48$12/g
- JARS Cannabis Aurora SouthlandsAurora, CO · 4.8★ · 4 g$50$12.50/g
- Callie's Cannabis Shoppe - BroomfieldBroomfield, CO · 4.9★ · 4 g$64$16/g
- AMCH DumontDumont, CO · 5★ · 4 g$68$17/g
4000 MG Disposable Vape Northern Lights by state
Prices, deals & delivery near Edgewater
Where to buy 4000 MG Disposable Vape Northern Lights by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Northern Lights?
- 4000 MG Disposable Vape Northern Lights is listed at 4 licensed dispensaries, including LOVA Canna Co - Edgewater, Best High Dispensary and Best High Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Northern Lights cost?
- Menu prices for 4000 MG Disposable Vape Northern Lights range from $45 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Northern Lights?
- 4000 MG Disposable Vape Northern Lights is on menus in Colorado.