4000 MG Disposable Vape Space Queen by Bonanza Cannabis Company
$45–$48
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 79.8–4000%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $8.18/g
Prices updated Oct 2, 2026
4000 MG Disposable Vape Space Queen by Bonanza Cannabis Company is stocked at 3 dispensaries across Colorado, priced $45–$48. The lowest listed price right now is at Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (8) — 4000 MG Disposable Vape Space Queen in Colorado
- Magnolia Road Cannabis Co. DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$32.72$8.18/g
- LOVA Canna Co - EdgewaterEdgewater, CO · 4.5★ · 4 g$41.95$10.49/g
- LOVA Canna Co - AuroraAurora, CO · 4.4★ · 4 g$41.95$10.49/g
- LOVA Canna Co - SheridanDenver, CO · 4.5★ · 4 g$41.95$10.49/g
- The Cannabis Depot Denver DispensaryDenver, CO · 4.8★ · 4 g$45$11.25/g
- The Cannabis DepotBoulder, CO · 4.7★ · 4 g$45$11.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Quincy Ave Denver South Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.5★ · 4 g$48$12/g
- JARS Cannabis Aurora SouthlandsAurora, CO · 4.8★ · 4 g$50$12.50/g
4000 MG Disposable Vape Space Queen by state
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy 4000 MG Disposable Vape Space Queen by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Space Queen?
- 4000 MG Disposable Vape Space Queen is listed at 3 licensed dispensaries, including Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary, LOVA Canna Co - Edgewater and LOVA Canna Co - Aurora. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Space Queen cost?
- Menu prices for 4000 MG Disposable Vape Space Queen range from $45 to $48 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Space Queen?
- 4000 MG Disposable Vape Space Queen is on menus in Colorado.