4000 MG Disposable Vape Super Lemon Haze by Bonanza Cannabis Company
$64
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 83.5%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $8.18/g
Prices updated Oct 1, 2026
4000 MG Disposable Vape Super Lemon Haze by Bonanza Cannabis Company is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $64. The lowest listed price right now is at Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (6)
- Magnolia Road Cannabis Co. DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$32.72$8.18/g
- LOVA Canna Co - EdgewaterEdgewater, CO · 4.5★ · 4 g$41.95$10.49/g
- Maggie's FarmManitou Springs, CO · 4.4★ · 4 g$45$11.25/g
- Callie's Cannabis Shoppe - RiNo...Larimer Street NOW OPEN!Denver, CO · 4.8★ · 4 g$64$16/g
- Callie's Cannabis Shoppe - BroomfieldBroomfield, CO · 4.9★ · 4 g$64$16/g
- Social Dispensary GoldenGolden, CO · 4.9★ · 4 g$75$18.75/g
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Frequently asked questions
- Where can I buy Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Super Lemon Haze?
- 4000 MG Disposable Vape Super Lemon Haze is listed at 1 licensed dispensary, including Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary, LOVA Canna Co - Edgewater and Maggie's Farm. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Super Lemon Haze cost?
- Menu prices for 4000 MG Disposable Vape Super Lemon Haze range from $64 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bonanza Cannabis Company 4000 MG Disposable Vape Super Lemon Haze?
- 4000 MG Disposable Vape Super Lemon Haze is on menus in Colorado.