Bop Gun | 28g
$13.99–$25
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 25.09–25.48%
- CBD
- 0.03%
- In stock at
- 14 dispensaries
- Best price per gram
- $0.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Bop Gun | 28g is stocked at 4 dispensaries across Michigan, priced $13.99–$25. The lowest listed price right now is at PUFF Cannabis Company - River Rouge.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (13) — Bop Gun | 28g in Michigan
- PUFF Cannabis Company - River RougeRiver Rouge, MI · 4.8★ · 1 oz$13.99$0.50/gDeal
- PUFF Cannabis Company - OscodaOscoda Township, MI · 4.8★ · 1 oz$15$0.54/g
- Green Pharm Cannabis Company - Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 1 oz$15$0.54/gDeal
- PUFF Cannabis - Centerline DispensaryCenter Line, MI · 4.9★ · 1 oz$15$0.54/g
- PUFF Cannabis Madison Heights DispensaryMadison Heights , MI · 4.9★ · 1 oz$20$0.71/g
- PUFF Cannabis - Bay CityBay City, MI · 4.8★ · 1 oz$20$0.71/g
- Green Pharm Cannabis Company - MenomineeMenominee, MI · 4.9★ · 1 oz$21.25$0.76/gDeal
- Green Pharm Iron RiverIron River, MI · 4.9★ · 1 oz$21.25$0.76/gDeal
- Exclusive Coldwater Recreational Marijuana & Cannabis DispensaryColdwater, MI · 4.9★ · 1 oz$22$0.79/g
- Green Pharm Recreational Provisioning Center DetroitDetroit, MI · 4.8★ · 1 oz$24.99$0.89/g
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1 oz$25$0.89/g
- URB Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.7★ · 1 oz$25.49$0.91/gDeal
- DACUT Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 1 oz$29.99$1.07/g
Illinois (1)
- Sociale DispensaryPark Ridge, IL · 4.9★ · 1 oz$20$0.71/g
Bop Gun | 28g by state
Prices, deals & delivery near River Rouge
Frequently asked questions
- Where can I buy Bop Gun | 28g?
- Bop Gun | 28g is listed at 4 licensed dispensaries, including PUFF Cannabis Company - River Rouge, PUFF Cannabis Company - Oscoda and Green Pharm Cannabis Company - Traverse City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bop Gun | 28g cost?
- Menu prices for Bop Gun | 28g range from $13.99 to $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bop Gun | 28g?
- Bop Gun | 28g is on menus in Michigan.