
Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H)
$25
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 28.6–32.6%
- CBD
- 0.06–0.09%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $7.14/g
Prices updated Oct 1, 2026
Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H) is stocked at 2 dispensaries across Massachusetts, priced $25. The lowest listed price right now is at The Boston Garden Cambridge Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (2) — Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H) in Massachusetts
- The Boston Garden Cambridge DispensaryCambridge, MA · 5★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- The Boston Garden Somerville DispensarySomerville, MA · 4.9★ · 1/8 oz$25$7.14/g
Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H) by state
Prices, deals & delivery near Cambridge
Frequently asked questions
- Where can I buy Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H)?
- Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H) is listed at 2 licensed dispensaries, including The Boston Garden Cambridge Dispensary and The Boston Garden Somerville Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H) cost?
- Menu prices for Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H) range from $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H)?
- Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H) is on menus in Massachusetts.