Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g by Boutiq
$20–$90.60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 81.82–87.52%
- CBD
- 0.17–0.37%
- In stock at
- 68 dispensaries
- Best price per gram
- $10/g
Prices updated Oct 1, 2026
Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g by Boutiq is stocked at 28 dispensaries across Michigan and New York, priced $20–$90.60. The lowest listed price right now is at Trap Stars - New Buffalo.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (41) — Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g in Michigan
- Trap Stars - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary LansingLansing, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/gDeal
- Kush E Mart Cannabis Weed DispensaryNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$21$10.50/gDeal
- Dacut Weed Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 2 g$24.99$12.49/g
- Backpack BoyzMonroe, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Exotics Cannabis Ypsilanti | Recreational Cannabis DispensaryYpsilanti, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- King of Budz - Cannabis Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.5★ · 2 g$25$12.50/g
- Exotics RetailYpsilanti, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Ultra Bud LabsMonroe, MI · 4★ · 2 g$25$12.50/g
- House of Dank Recreational Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 2 g$25$12.50/g
- House of Dank - MonroeMonroe, MI · 4.5★ · 2 g$25$12.50/g
- First Class Cannabis Weed DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 2 g$26.25$13.13/gDeal
- 3Fifteen Cannabis Camden RetailerCamden, MI · 4.9★ · 2 g$26.25$13.13/gDeal
- Pinnacle Emporium Camden DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 2 g$26.25$13.13/gDeal
- JARS Cannabis - New Buffalo Exit 1New Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Mt ClemensMt Clemens, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - River RougeRiver Rouge, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - Grand Rapids AlpineGrand Rapids, MI · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - MonroeMonroe, MI · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - Mt PleasantMt Pleasant, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - SaugatuckFennville, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS (NEW LOCATION)Fennville, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - East DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - LansingLansing, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - Mt MorrisFlint, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis UticaUtica, MI · 5★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - Ann Arbor (Industrial)Ann Arbor, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - MilanMilan, MI · 5★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - OwossoOwosso, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- LIV Cannabis - Battle CreekBattle Creek, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - OxfordOxford, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - RiverviewRiverview, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - MuskegonMuskegon, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - Chesterfield/New BaltimoreChesterfield, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - Grand Rapids 40th StGrand Rapids, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - OkemosOkemos, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - Madison HeightsMadison Heights, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis FlintFlint, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
New York (27) — Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g in New York
- Terminal 420 DispensaryRosedale, NY · 4.9★ · 2 g$79$39.50/g
- NugHub NY Cannabis Dispensary & DeliveryStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$79.65$39.83/g
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 2 g$79.65$39.83/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$79.99$39.99/g
- ZenZest Weed Dispensary & Cannabis DeliveryQueens, NY · 5★ · 2 g$80$40/g
- Strain Stars Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Sage Seeds Cannabis DispensaryBellerose, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- FIRELEAF DispensaryBrooklyn, NY · 4.6★ · 2 g$80$40/g
- Culture House: Greenpoint Licensed Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.3★ · 2 g$80$40/g
- HighStoneStaten Island, NY · 4.6★ · 2 g$81.90$40.95/gDeal
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- Say LessBronx, NY · 5★ · 2 g$90$45/g
- Star Buds Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Mrs. Green's CANNAry Cannabis Dispensary & Weed Delivery BataviaBatavia, NY · 4.8★ · 2 g$90$45/g
- Twenty8Gramz Cannabis Dispensary and DeliveryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Stoops NYC Dispensary - Licensed Cannabis Shop in FlatironNew York, NY · 4.9★ · 2 g$90.40$45.20/g
- Capital District Cannabis & Wellness Schenectady DispensarySchenectady, NY · 5★ · 2 g$90.40$45.20/g
- Green Leaf Wellness Co. Cannabis DispensaryLatham, NY · 4.9★ · 2 g$90.40$45.20/g
- Hampton Premium GreenWater Mill, NY · 5★ · 2 g$90.40$45.20/gDeal
- Rochester's Finest DispensaryRochester, NY · 4.6★ · 2 g$90.40$45.20/g
- Greenleaf Cannabis LLC/Licensed NY Weed DispensaryNew York, NY · 4.5★ · 2 g$90.40$45.20/g
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 2 g$90.60$45.30/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 2 g$90.60$45.30/g
- The Alchemy Chelsea – Licensed Cannabis Dispensary & Free DeliveryNew York, NY · 5★ · 2 g$92.66$46.33/g
- Simply GreenCoram, NY · 4.8★ · 2 g$93$46.50/g
Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near New Buffalo
- Cheapest flower in New Buffalo
- Cheapest carts & vapes in New Buffalo
- Cheapest edibles in New Buffalo
- Cheapest pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest concentrates in New Buffalo
- Cheapest infused pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest weed in New Buffalo
- Cheap ounces in New Buffalo
- New Buffalo cannabis prices
- Weed deals in New Buffalo (4385)
Where to buy Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g in Monroe, MI (6)Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g in New Buffalo, MI (4)Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g in Staten Island, NY (4)Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g in Camden, MI (3)Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g in Lansing, MI (3)Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g in Brooklyn, NY (3)Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g in New York, NY (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Boutiq Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g?
- Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g is listed at 28 licensed dispensaries, including Trap Stars - New Buffalo, Mango Cannabis Weed Dispensary Lansing and Kush E Mart Cannabis Weed Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Boutiq Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g range from $20 to $90.60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Boutiq Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g?
- Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g is on menus in Michigan and New York.