Maui Wowie + Glowberry Diamonds SP | Infused Minis | 5pk by Boutiq
$56.63
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 53.14%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $22.65/g
Prices updated Oct 1, 2026
Maui Wowie + Glowberry Diamonds SP | Infused Minis | 5pk by Boutiq is stocked at 1 dispensary across New York, priced $56.63. The lowest listed price right now is at Peace, Love, & Bud.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (2)
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 2.5 g$56.63$22.65/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 2.5 g$56.63$22.65/g
Prices, deals & delivery near Lockport
Frequently asked questions
- Where can I buy Boutiq Maui Wowie + Glowberry Diamonds SP | Infused Minis | 5pk?
- Maui Wowie + Glowberry Diamonds SP | Infused Minis | 5pk is listed at 1 licensed dispensary, including Peace, Love, & Bud and Peace Tree. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Boutiq Maui Wowie + Glowberry Diamonds SP | Infused Minis | 5pk cost?
- Menu prices for Maui Wowie + Glowberry Diamonds SP | Infused Minis | 5pk range from $56.63 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Boutiq Maui Wowie + Glowberry Diamonds SP | Infused Minis | 5pk?
- Maui Wowie + Glowberry Diamonds SP | Infused Minis | 5pk is on menus in New York.