Purple Haze x Grape Gelato x GDP | V5 Phantom Disposable | 2g by Boutiq
$25
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.69%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $12.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Purple Haze x Grape Gelato x GDP | V5 Phantom Disposable | 2g by Boutiq is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $25. The lowest listed price right now is at Mint Cannabis - Buchanan.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2)
- Mint Cannabis - BuchananBuchanan, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Exclusive Lowell Recreational Cannabis DispensaryLowell, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
Prices, deals & delivery near Buchanan
Frequently asked questions
- Where can I buy Boutiq Purple Haze x Grape Gelato x GDP | V5 Phantom Disposable | 2g?
- Purple Haze x Grape Gelato x GDP | V5 Phantom Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Mint Cannabis - Buchanan and Exclusive Lowell Recreational Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Boutiq Purple Haze x Grape Gelato x GDP | V5 Phantom Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Purple Haze x Grape Gelato x GDP | V5 Phantom Disposable | 2g range from $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Boutiq Purple Haze x Grape Gelato x GDP | V5 Phantom Disposable | 2g?
- Purple Haze x Grape Gelato x GDP | V5 Phantom Disposable | 2g is on menus in Michigan.