Breathe Free x Rolax | Red Taffi | Joint | 1.5g by Breathe Free
$30
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 27.43%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $20/g
Prices updated Oct 1, 2026
Breathe Free x Rolax | Red Taffi | Joint | 1.5g by Breathe Free is stocked at 1 dispensary across Massachusetts, priced $30. The lowest listed price right now is at The Boston Garden Cambridge Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (2)
- The Boston Garden Cambridge DispensaryCambridge, MA · 5★ · 1.5 g$30$20/g
- The Green Lady DispensaryNantucket, MA · 4.8★ · 1.5 g$30$20/g
Prices, deals & delivery near Cambridge
Frequently asked questions
- Where can I buy Breathe Free Breathe Free x Rolax | Red Taffi | Joint | 1.5g?
- Breathe Free x Rolax | Red Taffi | Joint | 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including The Boston Garden Cambridge Dispensary and The Green Lady Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Breathe Free Breathe Free x Rolax | Red Taffi | Joint | 1.5g cost?
- Menu prices for Breathe Free x Rolax | Red Taffi | Joint | 1.5g range from $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Breathe Free Breathe Free x Rolax | Red Taffi | Joint | 1.5g?
- Breathe Free x Rolax | Red Taffi | Joint | 1.5g is on menus in Massachusetts.