
Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H)
$31
- Category
- Concentrates
- Size
- 2 g
- THC
- 79%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $15.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H) is stocked at 2 dispensaries across Colorado, priced $31. The lowest listed price right now is at Terrapin Care Station.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (3) — Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H) in Colorado
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.5★ · 2 g$31$15.50/g
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.4★ · 2 g$31$15.50/g
- Roots Rx Basalt DispensaryBasalt, CO · 4.8★ · 2 g$31$15.50/g
Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H) by state
Prices, deals & delivery near Boulder
Frequently asked questions
- Where can I buy Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H)?
- Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H) is listed at 2 licensed dispensaries, including Terrapin Care Station, Terrapin Care Station and Roots Rx Basalt Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H) cost?
- Menu prices for Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H) range from $31 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H)?
- Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H) is on menus in Colorado.