
Bud Fox Prepack Flower 28g
$69
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 20–21.22%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $2.46/g
Prices updated Oct 2, 2026
Bud Fox Prepack Flower 28g is stocked at 3 dispensaries across Colorado, priced $69. The lowest listed price right now is at Terrapin Care Station.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (6) — Bud Fox Prepack Flower 28g in Colorado
- Terrapin Care StationAurora, CO · 4.5★ · 1 oz$69$2.46/g
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.5★ · 1 oz$69$2.46/g
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.4★ · 1 oz$69$2.46/g
- Terrapin Care StationDenver, CO · 4.3★ · 1 oz$69$2.46/g
- Roots Rx Basalt DispensaryBasalt, CO · 4.8★ · 1 oz$69$2.46/g
- Bubble Smith HashDenver, CO · 3★ · 1 oz$69$2.46/g
Bud Fox Prepack Flower 28g by state
Prices, deals & delivery near Aurora
Frequently asked questions
- Where can I buy Bud Fox Prepack Flower 28g?
- Bud Fox Prepack Flower 28g is listed at 3 licensed dispensaries, including Terrapin Care Station, Terrapin Care Station and Terrapin Care Station. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bud Fox Prepack Flower 28g cost?
- Menu prices for Bud Fox Prepack Flower 28g range from $69 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bud Fox Prepack Flower 28g?
- Bud Fox Prepack Flower 28g is on menus in Colorado.