
Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I)
$34
- Category
- Concentrates
- Size
- 4 g
- THC
- 71%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $8.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I) is stocked at 2 dispensaries across Colorado, priced $34. The lowest listed price right now is at Terrapin Care Station.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (4) — Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I) in Colorado
- Terrapin Care StationAurora, CO · 4.5★ · 4 g$34$8.50/g
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.5★ · 4 g$34$8.50/g
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.4★ · 4 g$34$8.50/g
- Roots Rx Basalt DispensaryBasalt, CO · 4.8★ · 4 g$34$8.50/g
Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I) by state
Prices, deals & delivery near Aurora
Frequently asked questions
- Where can I buy Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I)?
- Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I) is listed at 2 licensed dispensaries, including Terrapin Care Station, Terrapin Care Station and Terrapin Care Station. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I) cost?
- Menu prices for Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I) range from $34 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I)?
- Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I) is on menus in Colorado.