Apricot Helix | Disposable | 2g by Buddies Brand
$26.60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 91.25%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $13.30/g
Prices updated Oct 1, 2026
Apricot Helix | Disposable | 2g by Buddies Brand is stocked at 2 dispensaries across Oregon, priced $26.60. The lowest listed price right now is at Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Woodstock.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (7) — Apricot Helix | Disposable | 2g in Oregon
- Kaleafa Cannabis Weed Dispensary WoodstockPortland, OR · 4.6★ · 2 g$26.60$13.30/gDeal
- Kaleafa Cannabis Weed Dispensary AshlandAshland, OR · 4.7★ · 2 g$26.60$13.30/gDeal
- Green Room Dispensary - Corvallis OSU CampusCorvallis, OR · 4.8★ · 2 g$35$17.50/g
- Green Room Dispensary - Albany Pacific BlvdAlbany, OR · 4.9★ · 2 g$35$17.50/g
- Green Room Dispensary - Corvallis SouthtownCorvallis, OR · 4.9★ · 2 g$35$17.50/g
- Green Lion - St HelensSt Helens, OR · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/g
- Kaleafa Cannabis Co.Hillsboro, OR · 4.6★ · 2 g$38$19/g
Apricot Helix | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Portland
Frequently asked questions
- Where can I buy Buddies Brand Apricot Helix | Disposable | 2g?
- Apricot Helix | Disposable | 2g is listed at 2 licensed dispensaries, including Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Woodstock, Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland and Green Room Dispensary - Corvallis OSU Campus. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Buddies Brand Apricot Helix | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Apricot Helix | Disposable | 2g range from $26.60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Buddies Brand Apricot Helix | Disposable | 2g?
- Apricot Helix | Disposable | 2g is on menus in Oregon.