Orange Soda | Disposable | 2g by Buddies Brand
$26.60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 84.76%
- CBD
- 0.47%
- In stock at
- 11 dispensaries
- Best price per gram
- $13.30/g
Prices updated Oct 1, 2026
Orange Soda | Disposable | 2g by Buddies Brand is stocked at 2 dispensaries across Oregon, priced $26.60. The lowest listed price right now is at Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Woodstock.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (11) — Orange Soda | Disposable | 2g in Oregon
- Kaleafa Cannabis Weed Dispensary WoodstockPortland, OR · 4.6★ · 2 g$26.60$13.30/gDeal
- Kaleafa Cannabis Weed Dispensary AshlandAshland, OR · 4.7★ · 2 g$26.60$13.30/gDeal
- Bahama Buds Cannon BeachCannon Beach, OR · 4.6★ · 2 g$34$17/g
- Green Room Dispensary - Corvallis HWY 99Corvallis, OR · 4.7★ · 2 g$35$17.50/g
- Green Room Dispensary - Corvallis OSU CampusCorvallis, OR · 4.8★ · 2 g$35$17.50/g
- Green Room Dispensary - Albany Pacific BlvdAlbany, OR · 4.9★ · 2 g$35$17.50/g
- Green Room Dispensary - Corvallis SouthtownCorvallis, OR · 4.9★ · 2 g$35$17.50/g
- Green Lion - St HelensSt Helens, OR · 4.6★ · 2 g$37.49$18.75/g
- Kaleafa Cannabis Co.Hillsboro, OR · 4.6★ · 2 g$38$19/g
- Kaleafa Cannabis Co.Tigard, OR · 4.7★ · 2 g$38$19/g
- Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood RiverHood River, OR · 4.9★ · 2 g$39$19.50/g
Orange Soda | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Portland
Where to buy Orange Soda | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Buddies Brand Orange Soda | Disposable | 2g?
- Orange Soda | Disposable | 2g is listed at 2 licensed dispensaries, including Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Woodstock, Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland and Bahama Buds Cannon Beach. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Buddies Brand Orange Soda | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Orange Soda | Disposable | 2g range from $26.60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Buddies Brand Orange Soda | Disposable | 2g?
- Orange Soda | Disposable | 2g is on menus in Oregon.