Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by Cali-Blaze
$15–$20.50
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 40.96–48.03%
- CBD
- 0.09–0.1%
- In stock at
- 19 dispensaries
- Best price per gram
- $3.87/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by Cali-Blaze is stocked at 7 dispensaries across Michigan, priced $15–$20.50. The lowest listed price right now is at Green Pharm Camden.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (17) — Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk in Michigan
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 3 g$11.60$3.87/gDeal
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 3 g$13.99$4.66/g
- Mango Cannabis Recreational Weed Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 3 g$14.24$4.75/gDeal
- First Class Cannabis Weed DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 3 g$15$5/gDeal
- 3Fifteen Cannabis Camden RetailerCamden, MI · 4.9★ · 3 g$15$5/gDeal
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 3 g$15$5/gDeal
- Pinnacle Emporium Camden DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 3 g$15$5/gDeal
- Zaza 8 MileDetroit, MI · 4★ · 3 g$15$5/g
- Crave CannabisMonroe, MI · 4.7★ · 3 g$18$6/gDeal
- Fortuo Premium CannabisLansing, MI · 5★ · 3 g$18$6/g
- King of BudzDetroit, MI · 4.8★ · 3 g$19$6.33/g
- King Of Budz - Cannabis Dispensary RosevilleRoseville, MI · 4.8★ · 3 g$19$6.33/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 3 g$19$6.33/g
- Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…Whitmore Lake, MI · 5★ · 3 g$20$6.67/g
- High Profile - GrantGrant, MI · 4.7★ · 3 g$20$6.67/g
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 3 g$20$6.67/g
- Planted Provisioning- Whitmore LakeWhitmore Lake, MI · 4.8★ · 3 g$20.50$6.83/g
Massachusetts (2)
- Nature's Medicines DispensaryFall River, MA · 4.4★ · 3 g$27$9/g
- Nature's MedicinesEast Wareham, MA · 4.3★ · 3 g$35$11.67/g
Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by state
Prices, deals & delivery near Camden
Where to buy Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk?
- Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk is listed at 7 licensed dispensaries, including Green Pharm Camden, Dispo x Fire Creek Dispensary Battle Creek and Mango Cannabis Recreational Weed Dispensary New Buffalo. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk range from $15 to $20.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk?
- Cali-Blaze | Baja Blaze | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk is on menus in Michigan.