Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze
$5–$15
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 37.85–50.12%
- CBD
- 0.1–0.24%
- In stock at
- 68 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 33 dispensaries across Massachusetts and Michigan, priced $5–$15. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Dispensary - East Detroit.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (66) — Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Michigan
- JARS Cannabis Dispensary - East DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - WaylandWayland, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 1.2 g$4.64$3.87/gDeal
- Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis DispensaryMonroe, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Premier Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- GRAMZ Cannabis Outlet Store - Three RiversThree Rivers, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/gDeal
- Premier Cannabis - Saginaw WestSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- PremierVassar, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- High Profile - ConstantineConstantine, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.40$4.50/gDeal
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- URB Cannabis Dispensary SturgisSturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- Spark Cannabis Co. - Recreational & Medical RetailerCaro, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.89$4.91/gDeal
- Dacut Weed Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 1.2 g$5.99$4.99/g
- The Cake House - LansingLansing, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.99$4.99/gDeal
- Premier Cannabis - CaroCaro, MI · 4.9★ · 1.2 g$6$5/g
- Exotics Cannabis Co.Adrian, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/g
- Space Station Cannabis CenterWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.30$5.25/gDeal
- Smilez Dispensary WayneWayne, MI · 4.7★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- Smilez Dispensary QuincyQuincy, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- Smilez Cannabis - SturgisSturgis, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.50$5.42/g
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Border BudsNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- High Society Weed Dispensary East LansingEast Lansing, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- High Society Weed Dispensary Big RapidsBig Rapids, MI · 4.7★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$7.50$6.25/gDeal
- Quality RootsBattle Creek, MI · 4.9★ · 1.2 g$7.99$6.66/g
- The Botanical Co. - MiddlevilleMiddleville, MI · 4.9★ · 1.2 g$7.99$6.66/g
- The Botanical Co. - LansingLansing, MI · 4.8★ · 1.2 g$7.99$6.66/g
- Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…Whitmore Lake, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Levels Cannabis IronwoodIronwood, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
Massachusetts (2)
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 1.2 g$13$10.83/g
- The Boston Garden Somerville DispensarySomerville, MA · 4.9★ · 1.2 g$15$12.50/g
Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by state
Prices, deals & delivery near Detroit
Where to buy Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is listed at 33 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Dispensary - East Detroit, JARS Cannabis Dispensary - Wayland and Green Pharm Camden. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g range from $5 to $15 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is on menus in Massachusetts and Michigan.